Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes un sociālo tīklu spraudņi, lai nodrošinātu netraucētu vietnes darbību, analizētu apmeklētāju aktivitātes un nodrošinātu personalizētas reklāmas. Jūs varat pārvaldīt sīkdatnes savos uzstādījumos. Plašāka informācija Privātuma politika.
4.7 vērtējums (vairāk nekā 4000 atsauksmes) Bezmaksas maiņa un piegāde Derīgs 12 mēnešus. B.U.J. Tirdzniecības vietas Palīdzība
LV
RU
Pašapkalpošanās
Izlase

Dāvanu karte Latvijā ražotu Smiltsērkšķu produktu iegādei


Pakalpojuma vieta: Visā Latvijā
Jūs varat izvēlēties cenu no: 5,00 € līdz 100,00 €
Izvēlēties cenu
Izvēlēties cenu
Ielikt grozā
Kāpēc izvēlēties šo dāvanu karti?

Jau tālā pagatnē cilvēki zināja par smiltsērkšķu dziedinošajām īpašībām. Mūsdienās smiltsērkšķi sāk atgūt savu popularitāti kā medicīniski vērtīgi augi. Smiltsērkšķi ir vieni no tiem retajiem augiem, kuri satur gandrīz visus nepieciešamos vitamīnus un plašu klāstu dažādu citu bioloģiski aktīvo savienojumu.

Jums būs iespēja iegādāties Latvijā audzētu un ražotu smiltsērkšķu produkciju – piedāvājumā – sula, sīrups, želeja, pulveris, eļļa, ziede.

Vieta
Vieta

Visa Latvija

Reģistrācija
Reģistrācija

Pakalpojuma sniedzēja informācija tiks parādīta iegādājoties dāvanu

Dāvanas derīguma termiņš
Dāvanas derīguma termiņš

12 mēneši

Cita svarīga informācija
Cita svarīga informācija

Produkciju iespējams saņemt 7 dienas nedēļā,jebkurā laikā, iepriekš saskaņojot pa tālruni, kā arī iespējama piegāde ar Omniva starpniecību. Sortimentu iespējams aplūkot interneta vietnē: http://malderilv.mozello.lv/produkti/

Jautājumi un atbildes

Šeit Jūs varat uzdot savu jautājumu

Līdzīgas dāvanas

VĒRTĒJUMI

Īsti klienti. Īsta pieredze. Īstas atsauksmes.