Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes un sociālo tīklu spraudņi, lai nodrošinātu netraucētu vietnes darbību, analizētu apmeklētāju aktivitātes un nodrošinātu personalizētas reklāmas. Jūs varat pārvaldīt sīkdatnes savos uzstādījumos. Plašāka informācija Privātuma politika.
4.7 vērtējums (vairāk nekā 4000 atsauksmes) Bezmaksas maiņa un piegāde Derīgs 12 mēnešus. Uzņēmumiem B.U.J. Tirdzniecības vietas Palīdzība
Pašapkalpošanās
Izlase

Pirtis ar kublu

Izbaudi Mierpilnu Atslābināšanos Un Atjaunošanos Ar Mūsu Pirts Un Kubla Piedāvājumiem. Atklāj Unikālus Brīžus Ar Draugiem Vai Ģimeni, Pieredzot Tradicionālo Pirts Ritualu Un Relaksējošu Kubla Mirkšķināšanu Zvaigžņotā Debesu Zemē. Mūsu Rūpīgi Atlasītās Pirtis Ar Kublu Piedāvā Gan Privātumu, Gan Kopīgas Atslābināšanās Prieku. Katra Piedāvājuma Detaļa Ir Domāta Tavai Labsajūtai Un Dziļai Atslābināšanai.

Filtrs

Vidējā cena 213,00 €

Rādīt tikai ar atlaidi

Nav rezultātu

Rādīt tikai ar rezervāciju

Nav rezultātu

Kārtošanas algoritms var ietekmēt dāvanu karšu parādīšanas secību. Uzzināt vairāk

Pirts Un Kubla Piedāvājumi: Solis Tuvojoties Dziļai Atslābināšanai

Pirts un kubla piedāvājumi sniedz unikālu iespēju atslēgties no ikdienas steigas un pilnībā atjaunot gan ķermeni, gan prātu. Šajā kategorijā atrodamas rūpīgi atlasītas vietas, kurās tradicionāla pirts pieredze un kubla relaksācija veido perfektu kombināciju mierpilnai atpūtai.

Tradīcijas Un Mūsdienu Pieeja: Labsajūtas Sinfonija

Pirts procedūras ir sena tradīcija, kas kalpo ne tikai ķermeņa tīrīšanai, bet arī dziļai garīgai atslābināšanai. Pievienojot tam kubla baudījumu, tiek radīta pilnīga atjaunošanās sajūta. Šī kombinācija ļauj izbaudīt brīžus, kas paliks atmiņā uz mūžu.