Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes un sociālo tīklu spraudņi, lai nodrošinātu netraucētu vietnes darbību, analizētu apmeklētāju aktivitātes un nodrošinātu personalizētas reklāmas. Jūs varat pārvaldīt sīkdatnes savos uzstādījumos. Plašāka informācija Privātuma politika.
4.7 vērtējums (vairāk nekā 4000 atsauksmes) Bezmaksas maiņa un piegāde Derīgs 12 mēnešus. Uzņēmumiem B.U.J. Tirdzniecības vietas Palīdzība
Pašapkalpošanās
Izlase

Mazas pirtis

Atklāj mazo pirtiņu burvību, kurā katrs var atrast savu brīdi miera un atpūtas. Šīs mazās pirtis piedāvā īpašu pieredzi, kurā apvienojas tradicionālās pirts procedūras ar mūsdienīgu komfortu un intimitāti. Tā ir iespēja izbaudīt patiesu labsajūtu, atslābināties un atjaunot spēkus. Piedāvājumā iekļautas dažādas mazo pirtiņu izvēles iespējas, kas piemērotas gan romantiskai atpūtai, gan draugu vai ģimenes lokā pavadītam laikam. Atklāj mazo pirtiņu pasauli un ļauj sev iegrimt pilnīgā relaksācijā!

Filtrs

Vidējā cena 145,14 €

Rādīt tikai ar atlaidi

Nav rezultātu

Rādīt tikai ar rezervāciju

Nav rezultātu

Kārtošanas algoritms var ietekmēt dāvanu karšu parādīšanas secību. Uzzināt vairāk

Mazo Pirtiņu Pasaulē: Atpūta, Kas Atjauno

Mazās pirtis ir kļuvušas par īstu atklājumu tiem, kas meklē kvalitatīvu atpūtu un vēlas atslēgties no ikdienas steigas. Šajās pirtīs katrs var atrast ko īpašu – siltumu, mieru un atjaunošanos.

Pieredze mazajā pirtī ir kaut kas vairāk nekā parasta pirts procedūra. Tas ir brīdis, kad var pilnībā veltīt laiku sev, baudīt klusumu un relaksējošu atmosfēru. Mazajās pirtīs apmeklētāji var izbaudīt gan tradicionālas pirts procedūras, gan arī mūsdienīgas pieejas, kas padara šo pieredzi unikālu.

Personīgā Atpūta un Labsajūta

Viena no lielākajām mazo pirtiņu priekšrocībām ir to intimitāte un personīgā pieeja. Tās ir ideāli piemērotas tiem, kas meklē mieru un klusumu, vēlas atpūsties no pilsētas trokšņa un ikdienas stresa. Turklāt, mazās pirtis piedāvā plašas iespējas – sākot no romantiskām vakarēšanām līdz pat ģimenes pasākumiem, kur visi var kopīgi atpūstie.