Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes un sociālo tīklu spraudņi, lai nodrošinātu netraucētu vietnes darbību, analizētu apmeklētāju aktivitātes un nodrošinātu personalizētas reklāmas. Jūs varat pārvaldīt sīkdatnes savos uzstādījumos. Plašāka informācija Privātuma politika.
4.7 vērtējums (vairāk nekā 4000 atsauksmes) Bezmaksas maiņa un piegāde Derīgs 12 mēnešus. Uzņēmumiem B.U.J. Tirdzniecības vietas Palīdzība
Pašapkalpošanās
Izlase

Pirtis Pierīgā

Izbaudi Miera Oāzi Pierīgā - Perfektas Pirts Piedāvājumi Vienatnē vai Draugu Lokā! Atklāj un rezervē sev piemērotāko pirts piedāvājumu Pierīgā, kur ikviens var atrast savu miera oāzi. Vai meklē romantisku atpūtu divatā, vai vēlies neaizmirstamu vakaru draugu lokā - mūsu rūpīgi atlasītie piedāvājumi apmierinās pat visprasīgāko viesu vēlmes. Atbrīvojies no ikdienas stresa un atjauno spēkus mūsu īpašajās pirtīs, kur katrs detalizēti izstrādāts elements veicina pilnīgu atslābumu un labsajūtu.

Filtrs

Vidējā cena 177,14 €

Rādīt tikai ar atlaidi

Nav rezultātu
Nav rezultātu

Kārtošanas algoritms var ietekmēt dāvanu karšu parādīšanas secību. Uzzināt vairāk

Izpēti Pierīgas Pirts Brīnumus

Atklāj Pierīgas pirts brīnumus, kas piedāvā vairāk nekā vienkāršu atslābumu. Mūsu piedāvājumos atrodamas gan mūsdienīgas saunas ar vismodernākajām tehnoloģijām, gan arī tradicionālās latviešu pirtis, kurās var izbaudīt senas rituālu un aromterapijas priekšrocības. Katrs piedāvājums ir rūpīgi atlasīts, lai nodrošinātu maksimālu apmierinātību un atbilstību dažādām vēlmēm un gaumēm.

Atklāj Miera Oāzi Tuvu Pilsētai

Neskatoties uz tuvumu pilsētai, mūsu pirts piedāvājumi Pierīgā ir patiesas miera oāzes, kurās var aizmirst par pilsētas steigu un atjaunot gan ķermeni, gan prātu. Vai meklē vietas, kur atpūsties pēc garas darba nedēļas, vai speciālu vietu, kur svinēt nozīmīgu notikumu - atradīsi piemērotu piedāvājumu mūsu plašajā izvēlē. Piedāvājumos iekļautas arī iespējas baudīt īpašus pirts rituālus, kas papildina atpūtas pieredzi ar unikālām sensācijām un pilnīgu atslābumu.