Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes un sociālo tīklu spraudņi, lai nodrošinātu netraucētu vietnes darbību, analizētu apmeklētāju aktivitātes un nodrošinātu personalizētas reklāmas. Jūs varat pārvaldīt sīkdatnes savos uzstādījumos. Plašāka informācija Privātuma politika.
4.7 vērtējums (vairāk nekā 4000 atsauksmes) Bezmaksas maiņa un piegāde Derīgs 12 mēnešus. Uzņēmumiem B.U.J. Tirdzniecības vietas Palīdzība
Pašapkalpošanās
Izlase

Dienas SPA

"Dienas SPA" kategorija piedāvā plašu SPA procedūru un masāžu klāstu visā Latvijā. Mūsu piedāvājumā ir dažādas masāžas, tostarp sejas masāža, ārstnieciskā masāža, ājurvēdas masāža, grūtnieču masāža, masāžas vīriešiem, pilna ķermeņa masāža, muguras masāža, šokolādes masāža, taizemes masāža, limfodrenāžas masāža, galvas masāža, karsto akmeņu masāža, LPG masāža, pēdu masāža, relaksējoša masāža un sporta masāža. Dienas SPA piedāvājumi ir pieejami dažādās vietās, tostarp Rīgā, Jūrmalā, Siguldā un citās Latvijas pilsētās, kā arī Igaunijā. Dienas SPA ir lieliska dāvana vīrietim, sievietei, diviem vai visai ģimenei.

Filtrs

Vidējā cena 87,06 €

Rādīt tikai ar atlaidi

Nav rezultātu
Nav rezultātu

Kārtošanas algoritms var ietekmēt dāvanu karšu parādīšanas secību. Uzzināt vairāk

Atklājiet Dienas SPA Piedāvājumus Latvijā

Mūsu Dienas SPA kategorija ir rūpīgi atlasīta, lai nodrošinātu visaugstāko kvalitāti un dažādību. Mēs piedāvājam plašu Dienas SPA procedūru un masāžu klāstu visā Latvijā, kas ir īpaši izstrādātas, lai nodrošinātu pilnīgu relaksāciju un atjaunošanos.

Dienas SPA: Relaksācija un Atjaunošanās

Piedāvājumi ir veltīti jūsu labsajūtai. No sejas masāžas līdz pilnai ķermeņa masāžai, mēs piedāvājam procedūras, kas palīdzēs jums atslābināties un atjaunot savu enerģiju. Mūsu Dienas SPA procedūras ir ideālas gan ikdienas stresa mazināšanai, gan īpašu notikumu svinēšanai.

Procedūras: No Sejas Masāžas līdz Pilnai Ķermeņa Masāžai

Dienas SPA procedūru klāsts ir plašs un daudzveidīgs. Mēs piedāvājam sejas masāžu, ārstnieciskās masāžas, ājurvēdas masāžas, grūtnieču masāžas, masāžas vīriešiem, pilna ķermeņa masāžas, muguras masāžas, šokolādes masāžas, taizemes masāžas, limfodrenāžas masāžas, galvas masāžas, karsto akmeņu masāžas, LPG masāžas, pēdu masāžas, relaksējošas masāžas un sporta masāžas. Katra procedūra ir unikāla un piedāvā savu relaksācijas un atjaunošanās pieredzi.

Dienas SPA Latvijā: Rīga, Jūrmala, Sigulda un Citas Pilsētas

Piedāvājumi pieejami dažādās Latvijas pilsētās. Jūs varat izbaudīt relaksējošas un atjaunojošas procedūras Rīgā, Jūrmalā, Siguldā un citās pilsētās. Mēs esam pārliecināti, ka jūs atradīsiet Dienas SPA piedāvājumu, kas atbilst jūsu vēlmēm un vajadzībām.

Lieliska Dāvana

Mūsu Dienas SPA piedāvājumi ir lieliska dāvana jebkuram cilvēkam. Vai meklējat dāvanu vīrietim, sievietei, diviem vai visai ģimenei? Dienas SPA ir ideāls risinājums. Tas ir dāvanu veids, kas ne tikai sniedz patīkamu pieredzi, bet arī rada ilgstošu atmiņu.

Labsajūta un Veselība

Ne tikai palīdz atslābināties un atjaunot enerģiju, bet arī veicina veselību. Masāžas un citas SPA procedūras var uzlabot asinsriti, mazināt muskuļu saspringumu, uzlabot ādas stāvokli un veicināt kopēju labsajūtu. Vairāk nekā vienkārši relaksējošas procedūras. Tie ir veids, kā atjaunot savu enerģiju un atgūt spēkus. Dienas SPA ir iespēja aizbēgt no ikdienas stresa un veltīt laiku sev.

Dienas SPA: Ieguldījums Sevī

Dienas SPA ir ieguldījums jūsu labsajūtā un veselībā. Tas ir laiks, ko veltāt sev, lai atpūstos, atjaunotos un iegūtu jaunu enerģiju. Dienas SPA ir veids, kā rūpēties par sevi un savu labsajūtu.

Mēs aicinām jūs izbaudīt mūsu Dienas SPA piedāvājumus. Atklājiet relaksācijas un atjaunošanās prieku, ko sniedz mūsu procedūras.