Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes un sociālo tīklu spraudņi, lai nodrošinātu netraucētu vietnes darbību, analizētu apmeklētāju aktivitātes un nodrošinātu personalizētas reklāmas. Jūs varat pārvaldīt sīkdatnes savos uzstādījumos. Plašāka informācija Privātuma politika.
4.7 vērtējums (vairāk nekā 4000 atsauksmes) Bezmaksas maiņa un piegāde Derīgs 12 mēnešus. Uzņēmumiem B.U.J. Tirdzniecības vietas Palīdzība
Pašapkalpošanās
Izlase
Piegādātājs Sationi bags

„SATIONIBAGS.COM” dāvanu karte

Visā Latvijā
No 20,00
Izvēlēties cenu
Jūs varat izvēlēties cenu no: 20,00 € līdz 150,00 €
Izvēlēties daudzumu
  • 1 minūte
  • I-VII 10-20
  • 2-4 darba dienas
  • 3-10 darba dienas
  • 2-6 darba dienas
  • 3-10 darba dienas
  • 3-5 darba dienas

Dāvanu karte sievietei ar izsmalcinātu gaumi!

Dāvanu karte ir iespēja izvēlēties savu pirmo vai pat trešo somiņu un pamudinājums meklēt kaut ko oriģinālu, individuālāku. Sationibags.com dāvanu karte ir dāvana, kuru novērtēs ikviena sieviete. Nelauziet galvu par dāvanas saņēmējas vēlmēm un gaumi! Uzdāviniet krāsu un stilu izvēles brīvību!

 „Sationi bags” iedrošina Jūs dzīvot skaistāk, elegantāk un spilgtāk. Mūsu katalogā Jūs atradīsiet tikai oriģināla dizaina personīgi atlasītu ražotāju zīmolu somas un aksesuārus, kādus vietējos veikalos neatrast un kuru kvalitāte un estētika ir izturējusi mūsu bezkompromisu novērtējumu. „Sationi bags” piedāvā individuāli izvēlēties un pasūtīt oriģināla dizaina somu vai tās aksesuārus tieši no ražotāja, dodot piekļuvi jaunākajām kolekcijām un karstākajiem piedāvājumiem.

Mēs ticam, ka Jums izdosies šeit atrast savu īsto, bet ne vienīgo sajūsmas vērto somu! 

Ar šo dāvanu karti Jūs varēsiet iegādāties jebkuras „Sationi bags” preces par summu, kas norādīta dāvanu kartē. Ja izvēlēto preču summa pārsniedz dāvanu kartes vērtību, starpību iespējams piemaksāt.

 

Svarīga informācija

  • „SATIONI Latvija” www.sationibags.com

  • 12 mēneši

Cita informācija

Ar šo dāvanu karti Jūs varēsiet iegādāties jebkuras „Sationi bags” preces par summu, kas norādīta dāvanu kartē. Ja izvēlēto preču summa pārsniedz dāvanu kartes vērtību, starpību iespējams piemaksāt. Dāvanu karte jāiztērē vienā pirkuma reizē. Lai izmantotu dāvanu karti, sūtiet dāvanu kartes 18 ciparu svītrukodu uz e-pastu: [email protected] un sekojiet tālākām norādēm. Dāvanu karte netiek pieņemta, ja tās derīguma termiņš ir beidzies.

„Sationi bags” piedāvā tikai oriģināla dizaina personīgi atlasītu ražotāju zīmolu somas un aksesuārus, kādus vietējos veikalos nevar atrast, un kuru kvalitāte un estētika ir neapšaubāma. „Sationi bags” nodrošina iespēju individuāli izvēlēties un pasūtīt somas vai to aksesuārus no jaunākajām kolekcijām, vadoties pēc karstākajām modes tendencēm.