LV
Pašapkalpošanās Kontakti
Preces grozā
Jūsu pirkumu grozs ir tukšs
Pēc dāvanas izvēles, nospiediet pogu pievienot pirkuma grozam
Patīk

Māmiņdiena: TOP 5 dāvanu idejas, neizejot no mājām!

2020-05-07

Māmiņdiena: TOP 5 dāvanu idejas, neizejot no mājām!

Šis pavasaris ir brīvdienām un svētkiem patiesi bagāts, tomēr mums jāiemācās tos svinēt mazliet savādāk - bez fiziska kontakta un ievērojot drošu distanci no citiem cilvēkiem. Tādēļ gaidot maija otro svētdienu, Māmiņdienu, mēs piedāvājam TOP 5 dāvanu idejas, kas palīdzēs patīkami pārsteigt jūsu mammu svētkos pat neizejot no mājām.

1. Izcepiet mammas mīļāko kūku. Palutiniet mammu ar gardu kafijas tasi gultā un pagatavojiet gardu kūku vai bagātīgu pīrāgu. Jūs varat atrast vienkāršas un ātras receptes tiešsaistē un mammai kopā ar izcepto gardumu pasniegt arī pieskaņotu kulinārijas meistarklašu dāvanu karti, lai jaukas kūku receptes papildinātu ģimenes pavārgrāmatu. Ja tomēr nedzīvojat kopā ar savu mammu, atstājiet kūku glīti iesaiņotu pie viņas mājas vai dzīvokļa durvīm. Šāds pārsteigums noteikti sagādās daudz košu emociju.

2. Sagatavojiet spilgtāko atmiņu albumu. Katrā ģimenē ir daudz skaistu brīžu, kurus mēs nekad negribētu aizmirst. Apkopojiet savu visdārgāko atmiņu fotoattēlus un ievietojiet tos fotoalbumā. Blakus katram fotoattēlam varat uzrakstīt datumu un dažus faktus par uzņemšanas dienu vai piedzīvoto piedzīvojumu. Atstājiet pāris lapaspuses brīvas un vienā no tām paslēpiet dāvanu karti ģimeniskai fotosesijai, mamma noteikti būs priecīga par jaunu bilžu izveidi.

 

3. Nosūtiet ziedu pušķi! Tradicionāls, bet tajā pašā laikā ļoti jauks veids, kā padarīt mammu laimīgu, - iecienītāko ziedu pušķis. Tā ir lieliska iespēja izrādīt uzmanību un mīlestību attālināti. Šajā #PaliecMājās laikā jūs varat pasūtīt ziedus tiešsaistē - viss, kas jums jādara, ir jāizvēlas pušķis un jānorāda mammas adrese, kur kurjers to droši piegādās. Bet ja mammai patīk vairāk darboties ar ziediem nekā tos saņemt, brīnišķīgi, mēs iesakām svētkos pārsteigt ar brīnišķīgu floristikas nodarbību, kurā vēl cienā ar gardu kafiju!

 

4. Pārsteidziet mammu ar iespaidiem bagātu dāvanu. Ja mamma dod priekšroku nemateriālām dāvanām, jūs varat pārsteigt viņu ar dāvanu karti vai komplektu kādam emociju bagātam piedzīvojumam. Varbūt viņa dievina masāžas, vai labprāt dodas uz degustācijām? Varbūt tava mamma ir aktīvas atpūtas cienītāja, un viņa priecātos, ja būtu iespēja lidot gaisa balonāvai braukt ar superauto pa Biķernieku trasi!? Ja tā, tad drošu sirdi meties iekšā mūsu dāvanu pasaulē - www.lieliskadavana.lv. Atgādinām visām dāvanu kartēm ir 12 mēnešu derīguma termiņš un piegādi līdz pat mājas durvīm – uzsaucam!

5. Sagatavojiet vannas – skaistumkopšanas SPA komplektu. Daudzas sievietes dievina iet vannā un baudīt mazās SPA kūres mājas apstākļos. Daudz vannas putas, nomierinoša mūzika un aromātiskas sveces - brīnišķīgi. Mammai, kura mīl šādus priekus, sagatavojiet relaksācijas komplektu - dāvanu kastē ielieciet aromātiskas sveces, vannas bumbas un ķermeņa skrubi, un ķermeņa sviestu procedūras noslēgumam. Varat arī pasūtīt mammai jaunu peldmēteli vai dvielīti ar skaisti izšūtiem iniciāļiem, lai katru reizi dodoties vannā, justos kā greznā SPA kūrortā.

Galvenais šajos svētkos ir mammai pateikt: ,,Mammu, Tu man pietrūksti visvairāk!” Paldies Tev par gardajām pankūkām no rītiem, negulētajām naktīm, rūpēm un padomiem. Padomiem, kuri beigās bija tik ļoti patiesi. Lai visām mammām, vecmammām un omītēm – skaisti un bērnu apsveikumu pilni svētki!

 

Atpakaļ