LV
Pašapkalpošanās Kontakti
Preces grozā
Jūsu pirkumu grozs ir tukšs
Pēc dāvanas izvēles, nospiediet pogu pievienot pirkuma grozam
Patīk

Idejas māmiņdienai

2013-05-02

Idejas māmiņdienai

Šogad māmiņdienu atzīmēsim 12.maijā, tādēl jau laicīgi dalīsimies ar idejām kā padarīt šo dienu neaizmirstamu savai mīļajai māmiņai. Šī ir lieliska diena, kuru varam pavadīt kopā ar savu ģimeni, mammām un vecmāmiņām. Tomēr daudziem šī diena tāpat kā citas svētku dienas sagādā rūpes: " Ko lai uzdāvinu mammai, vecmāmiņai, krustmātei, lai viņa to patiesi novērtētu? Kā, lai pasakos,par to cik daudz viņa man ir devusi?"

Publicēsim vienkāršas, pārbaudītas un sirsnīgas idejas, ko varat izveidot kopā ar brāļiem, māsām, draugiem vai kopā ar tēti.

ATMIŅAS 

Uzraksti mammai ar roku rakstītu vēstuli vai zīmīti, iekļaujot tajā atmiņas, notikumus kas Tev saistās ar viņu, pievieno kādu fotogrāfiju. Ja tava mamma ir moderno tehnoloģiju atbalstītāja, nosūti viņai šo visu e-pastā. Variet dodieties kopā ar mammu pusdienās vai uz kādu skaistumkopšanas salonu un, esot kopā ar mammu, dalies atmiņās par sen aizmirstiem, jautriem atgadījumiem kopā ar viņu. Kopīga izsmiešanās garantēta.

IEMESLI KĀDĒĻ MĪLU TEVI

Izveido sarakstu vai nelielu grāmatiņu ar minētiem iemesliem vai mammas rakstura īpašībām, ko viņā mīli un novērtē. Izveido dāvanu, kas nestu prieku visa gada garumā, iekļauj 52 iemeslu, kāpēc mīli savu mammu, lai viņa katru nedēļu gada garumā varētu atcerēties par tevi un justies mīlēta. Ja pietiek pacietības un laika, izveido tādu katrai dienai.

FOTOGRĀFIJAS

Sameklē fotogrāfijas no mammas bērnības un jaunības dienām vai arī fotogrāfijas kur esat kopā, ieskenē tās un izveido kolāžu vidū ievietojot pašu mīļako bildi. Vari izpritnēt kolāžu vai nosūtīt mammai e-pastā. Atceries, ka šai kolāžai nav jābūt perfektai, tai ir jābūt veidotai ar mīlestību un tajā jābūt apslēptām tavām sajūtām!

VIDEO

Kopā ar brāli, māsu vai tēti izveidojiet video, kurā nodziediet mammas mīļāko dziesmu vai nodziediet populāro "Happy birthday", ar mainītiem vārdiem "Happy Mother`s day" , video beigās katrs variet mammai kaut ko novēlēt, šeit video iedvesmai. Video māmiņai .

ARHĪVS

Izveido kolāžu ar bildēm sākot no savas bērnības līdz tagadnei un pievieno tekstu "Paldies, ka liec man plaukt!"


PIEDZĪVOJUMI, KURI DZĪVOS MŪŽĪGI

Ieraksti video vai audio failu ar nosaukumu "TOP 5 piedzīvojumi, kas saistīti ar manu mammu" . Sazvanies vai satiecies ar saviem brāļiem un māsām un izveidojiet šo apsveikumu kopā. Māmiņai ši būs mīļa dāvana, kuru varēs noklausīties, noskatīties, cik bieži vien viņa to vēlas.

DĀVANU KARTE ĪPAŠIEM BRĪŽIEM

Izveido dāvanu karti, kuponus savai mammai, vecmāmiņai, priekš nodarbēm, kas viņām ir tuvas, vai gluži pretēji, nodarbēm,kuras viņām ir apnicis darīt, piemēram, mazgāt traukus, ļauj viņām šo dāvanu karti izmantot, kad vien viņas to vēlas un izdari šo darbiņu viņu vietā. Kuponi varētu būt arī apskāvieniem, kino apmeklējumam, kopīgai dienai dārzā u.c. Idejas kopīgiem atpūtas pasākumiem vari meklēt arī Lieliska Dāvana mājaslapā.

LAI IZDODAS UZBURT SAVAI MĀMIŅAI VISLIELISKĀKO DIENU! 

Atpakaļ