LV
Pašapkalpošanās Kontakti
Preces grozā
Jūsu pirkumu grozs ir tukšs
Pēc dāvanas izvēles, nospiediet pogu pievienot pirkuma grozam
Patīk

1. septembris – 6 idejas, ko darīt

2012-08-24

1. septembris – 6 idejas, ko darīt

1. septembris – diena, kad jāatvadās no vasaras un jāsatiek jaunais mācību gads. Tikai nekādā gadījumā nepieļaujiet, ka šī atvadīšanās būtu skumja! Kopā ar visu ģimeni sagrābiet vasaru aiz astes un vēl reizi izbaudiet vasarīgas izklaides, nesēdiet mājās – izdariet kaut ko, kas uz ilgu laiku paliks atmiņā. Lūk, dažas mūsu idejas, ko var izdarīt 1. septembrī.


Pārvariet izaicinājumu

Izbaudiet vēl nedaudz dabu – pavadiet dažas stundas piedzīvojumu parkā izklaidējoties. Šeit jūs gaidīs interesantas trases un mazi izaicinājumi, ko, viens otram palīdzot, viegli pārvarēsiet. Turklāt daudzi piedzīvojumu parki piedāvā ne tikai doties pa kokos ierīkotām trasēm, bet arī citas izklaides – tādas kā braukšana ar vasaras ragaviņām – rodeļu trase, šaušana ar loku u.tml.

 

Izplunčājieties!

Kamēr laika apstākļi ļauj – vēl reizi izbaudiet ūdens izklaides. Izmēģiniet neparasti jautru izklaidi visai ģimenei – izbraucienu ar piepūšamu riepu uz ūdens. Trijatā sēžot uz piepūšama riņķa, jūs vilks motorlaiva, kas veiks neticamus pagriezienus un nodrošinās ļoti jautras emocijas!

Piedzīvojiet jaunus iespaidus

Pēc vasaras atvaļinājuma skolotāji parasti jautā skolniekiem, ko viņi ir darījuši vasarā. Sniedziet savam bērnam iespēju palielīties ar jauniem iespaidiem. Piedāvājam kopā ar ģimeni apskatīt savu novadu no putna lidojuma un garantējam, ka tas paliks kā neizdzēšams iespaids ne tikai skolniekam, bet arī vecākiem!

Kurš ātrāks?

Visi vecāki, audzinot bērnus, cer, ka viņi izaugs par veiksmīgiem cilvēkiem. Ja vēlamies, lai tā būtu, viņos jāiesēj līdera īpašības jau no mazotnes. Dalāmies mazā trikā, kas var līdzēt šā mērķa sasniegšanai  Pirms skolas sākuma aizvediet bērnus izbraucienam ar kartingiem. Šī izklaide ne tikai radīs adrenalīnu, bet arī mudinās sacensties. Kad jūsu atvase apsēdīsies pie kartinga stūres – ļaujiet, lai jūs apdzen, jo tad bērns sajutīsies īsts varonis, apdzenot savu tēti!

Iemūžinieties kopā ar ģimeni

Bērni aug nemanot, te viņi pirmklasnieki, kas nedroši sper pirmos soļus uz skolu, bet te jau absolventi… Apstādiniet šos mirkļus – iemūžinieties profesionālā foto sesijā ar visu ģimeni! Jo 1. septembris ir lieliska izdevība tāpēc, ka esat uzposušies un pacilātā noskaņojumā.

Iespēja panašķēties

Lai 1. septembris būtu īsti svētki – aizvediet savu bērnu panašķēties ar šokolādes fondī. Svaigi augļi un karsta šokolāde – lieliska dāvana katram bērnam. Ja vēlaties darbības, kas vairāk iesaista – varat kopā ar ģimeni doties uz saldumu fabriku, kur varēsiet nogaršot saldumu un iemācīsieties, kā tos iepakot. Ja jūsu atvasei vairāk garšo saldējums – noorganizējiet viņam īstus saldējuma svētkus! Mūsu partneris „Yo Yo” piedāvā vairāk nekā 50 veidu saldējumu ar dažādām piedevām un garantē, ka šie saldējumi ir izgatavoti tikai no dabīgām sastāvdaļām!

Vēlam patīkamu 1. septembri gan skolniekiem, gan arī viņu vecākiem un atgādinām, ka vairāk ideju, ko darīt un ko uzdāvināt dažādos svētkos, vienmēr atradīsiet www.lieliskadavana.lv!

Atpakaļ