Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes un sociālo tīklu spraudņi, lai nodrošinātu netraucētu vietnes darbību, analizētu apmeklētāju aktivitātes un nodrošinātu personalizētas reklāmas. Jūs varat pārvaldīt sīkdatnes savos uzstādījumos. Plašāka informācija Privātuma politika.
4.7 vērtējums (vairāk nekā 4000 atsauksmes) Bezmaksas maiņa un piegāde Derīgs 12 mēnešus. Uzņēmumiem B.U.J. Tirdzniecības vietas Palīdzība
Pašapkalpošanās
Izlase
Piegādātājs Oxdrive

„OX Drive” dāvanu karte braucienam ar Teslu

Rīga, Vidzeme
1 brauciens
1 pers., Vairāk kā 3 pers.
50,00
Izvēlēties cenu
Izvēlēties daudzumu
 • 1 minūte
 • I-VII 10-20
 • 2-4 darba dienas
 • 3-10 darba dienas
 • 2-6 darba dienas
 • 3-10 darba dienas
 • 3-5 darba dienas

Izbaudi neaizmirstamu braucienu ar Teslu!

Jums būs iespēja izbraukt ar vienu no Tesla Model 3 (Standard Range +, Long Range, Performance) vai Tesla Model Y (Standard Range+, Long Range). Piedāvājumā iekļauta bezmaksas uzlāde nomas laikā. Nomu varēsiet veikt caur mobilo aplikāciju jebkurā sev ērtā laikā un dienā, uzņēmums strādā 24/7. Automašīnu varēsiet paņemt Rīgā un Pierīgā aplikācijā norādītajā zaļajā zonā, tāpat arī pabeigt braucienu varēsiet šajās zonās. Pieejama arī automašīnas iepriekšēja rezervācija caur mājaslapu www.oxdrive.lv. Nomas izmaksas atkarīgas no nobrauktā laika un kilometru skaita, pilnās cenas vari skatīt www.oxdrive.lv.

Tesla modeļu apraksti:

Tesla Model 3 Standard Range +. Konkrētais Tesla modelis ar 1 pilnu uzlādi var nobraukt 350 km. Paātrinājums no 0 līdz 100 km/h ir 5,8 sekundes.

Tesla Model 3 Long Range. Konkrētais Tesla modelis ar 1 pilnu uzlādi var nobraukt 450 km. Paātrinājums no 0 līdz 100 km/h ir 4,4 sekundes.

Tesla Model 3 Performance. Konkrētais Tesla modelis ar 1 pilnu uzlādi var nobraukt 400 km. Paātrinājums no 0 līdz 100 km/h ir 3,1 sekundes. 

Tesla Model Y Standard Range +. Konkrētais Tesla modelis ar 1 pilnu uzlādi var nobraukt 350 km. Paātrinājums no 0 līdz 100km/h ir 6,9 sekundes.

Tesla Model Y Long Range. Konkrētais Tesla modelis ar 1 pilnu uzlādi var nobraukt 500 km. Paātrinājums no 0 līdz 100km/h ir 5 sekundes.

Svarīga informācija

 • Rīga un Pierīga

 • 1 brauciens

 • 1-4 personas

 • Pakalpojuma sniedzēja informācija tiks parādīta iegādājoties dāvanu

 • 12 mēneši

Cita informācija

Pakalpojums pieejams personām no 21 gadu vecuma, brauciens ar Tesla Model 3 Performance pieejams no 25 gada vecuma. Nepieciešama B kategorijas vadītāja apliecība. Lai veiktu rezervāciju, jāsazinās ar pakalpojuma sniedzēju. Dāvanu karte jāiztērē vienā reizē. Ja izvēlētā piedāvājuma summa ir mazāka par dāvanu kartes vērtību, naudas atlikums netiek atgriezts. Ja izvēlētais piedāvājums pārsniedz dāvanu kartes vērtību, starpība jāpiemaksā.

„OX Drive” ir Latvijā radīta TESLA koplietošanas platforma. Uzņēmums dibināts 2021. gadā. „OX Drive” šobrīd ir vairāk kā 44 TESLA Model 3 automašīnas, kuras caur mobilo aplikāciju ir iespējams iznomāt, sākot no 1 minūtes līdz pat vairākiem mēnešiem. Tā ir nākotnes mobilitāte, kur Jūs maksājat tikai par to laiku, kad reāli izmantojat auto.