Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes un sociālo tīklu spraudņi, lai nodrošinātu netraucētu vietnes darbību, analizētu apmeklētāju aktivitātes un nodrošinātu personalizētas reklāmas. Jūs varat pārvaldīt sīkdatnes savos uzstādījumos. Plašāka informācija Privātuma politika.
4.7 vērtējums (vairāk nekā 4000 atsauksmes) Bezmaksas maiņa un piegāde Derīgs 12 mēnešus. Uzņēmumiem B.U.J. Tirdzniecības vietas Palīdzība
Pašapkalpošanās
Izlase

TOP 100+ labākās dāvanas Vīriešiem

Vai esat kādreiz aizdomājušies, ko dāvināt vīrietim dažādos svētkos - dzimšanas dienā, vārda dienā, Ziemassvētkos? Atklāsim noslēpumu: laba dāvana vīrietim ir tā, kas izvēlēta no sirds! Smelieties idejas tematiskām dāvanām un apsveikumiem mūsu plašājā piedāvājumā. Jūsu izvēlei ir gan gatavie dāvanu komplekti vīriešiem, gan individuālas sajūtu dāvanas īpašiem mirkļiem.

Filtrs

Vidējā cena 87,55 €

Rādīt tikai ar atlaidi

Nav rezultātu

Rādīt tikai ar rezervāciju

Nav rezultātu

Kārtošanas algoritms var ietekmēt dāvanu karšu parādīšanas secību. Uzzināt vairāk

Dāvanas vīrietim - spēcīgam, gudram un drosmīgam

Atrast lielisku dāvanu stiprā dzimuma pārstāvim var būt īsts izaicinājums. Meklējot oriģinālas dāvanas vīrietim, jāņem vērā, ka arī kungu gaumes ir atšķirīgas - viens dod priekšroku sajūtām, kas aizrauj elpu, bet cits - bezrūpīgai un mierīgai laika pavadīšanai draugu un ģimenes lokā. Protams, iespējams arī ļauties eksperimentiem, jo ikvienā vīrietī mīt mazāks vai lielāks izaicinājumu mednieks, kas priecāsies par iespēju doties kārtējā piedzīvojumā. Un ko dāvināt vīrietim, kuram šķietami viss jau ir? Neatkarīgi no tā, vai tā ir rūpīgi meklēta dāvana vīram, sen izlolota dāvana tētim vai brālim viņa īpašajā dzīves notikumā - saņēmējam jājūt, ka tā ir sagādāta no sirds un ar mīlestību.

Plašas izvēles iespējas kā aktīvajiem, tā mieramikām

Arī vīrieti var pacelt spārnos. Jautāsiet, kā? Piemēram, dāvinot lidojumu ar deltaplānu virs Rīgas, kas vīrieša-atklājēja garam sniegs pasakainu iespēju vienlaikus tvert adrenalīna radītās izjūtas un baudīt valdzinošus pilsētas skatus no putna lidojuma. Turpretī, ja ziniet, ka dāvana vīrietim asociējas ar ūdens priekiem, tad vindsērfinga vai SUP sērfinga noma dos iespēju pavadīt laiku aktīvi, tajā pat laikā pārbaudot un trenējot savu līdzsvara izjūtu. Gadījumā, ja ziniet, ka vīrietis novērtēs laiku, pavadītu kopā ar savu otru pusīti, piemērota dāvanas izvēle varētu būt kruīzs diviem ar buru jahtu "Raido". Tā būs atpūta un fantastisks piedzīvojums - divi vienā! Taču, ja jūtat, ka šoreiz īpašajam vīrietim nepieciešama laiska atpūta, tad kino apmeklējums ar uzkodām varētu būt iepriecinoša dāvana, it īpaši, ja uz lielajiem ekrāniem tieši šobrīd skatāms viņa sen gaidītais kases grāvējs. Bet ko dāvināt kolēģim vai vadītājam vīrietim? Mūsu klienti šādai dāvanai bieži izvēlējušies izbraucienu ar krosa motociklu, dāvājot darba biedriem izaicinošu un nervus kutinošu pieredzi. Mums ir dažādas dāvanu idejas vīrietim, kas aizraus ikvienu!

Ikviena dāvana ir izmēģināšanas vērta - atliek vien atrast to, kas vislabāk atbildīs jūsu izvēlētā dāvanas saņēmēja gaumei un interesēm. Ja jūs šaubāties starp vairākiem variantiem, tad droša izvēle ir mūsu speciāli sagatavotie dāvanu komplekti vīriešiem, kas ļauj izvēlēties tīkamāko izklaidi vai atpūtu.

Dāvanas pārsteidz un aicina uzdrīkstēties

Dāvanu saņēmēji - vīrieši - atzīst, ka saņemtās dāvanas viņus ir patīkami pārsteigušas. Īpaši atmiņā paliekošas ir tās, kas mudina pieņemt izaicinājumu un, iespējams, pārvarēt kādas no savām bailēm. Lieliska Dāvana plašā kataloga klāstā atradīsiet gan interesantas dāvanas dēlam un vectēvam, gan arī lieliskas un oriģinālas dāvanas vīrietim - savam mīļotajam partnerim. Sirsnīgi piedāvājumi, kas liek sirdij no saviļņojuma sisties straujāk, būs patiesa sajūtu dāvana vīrietim dzimšanas dienā vai kādā citā īpašā dzīves notikumā. Sagādājiet negaidītu pārsteigumu - īpaši svinīgā dienā izvēlieties ekskluzīvas dāvanas vīrietim, kas jūsu dzīvē spēlē nozīmīgu lomu, piemēram, vīram vai dēlam. Viņi ir pelnījuši tikt lutināti!

Lieliskadavana.lv ir plašs sadarbības partneru tīkls Latvijā un ārpus tās, kas ļauj nodrošināt labāko dāvanas izvēles pieredzi. Tas ir īpaši svarīgi, ja vēlaties otram cilvēkam parādīt, cik nozīmīga ir viņa loma jūsu dzīvē. Iepērkoties interneta veikalā, plašajā dāvanu piedāvājumā atradīsiet dāvanas ikvienai gaumei un īpašam dzīves notikumam - iepirkšanās portālā ir ērta un pieejamās ekspertu konsultācijas jūsu pieredzi padarīs īpašu un neatkārtojamu. Taču, ja vēlaties saņēmējam pasniegt fizisku dāvanu karti, kāroto dāvanu vari iegādāties arī kādā no mūsu stendiem tirdzniecības centros un lielāko pārtikas un nepārtikas mazumtirdzniecības ķēžu veikalos visā Latvijā.

Individuāla pieeja ir atslēga, sasniedzot rezultātu, kas šajā gadījumā ir pārsteigts un iepriecināts vīrietis - jūsu īpašās dāvanas saņēmējs!