Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes un sociālo tīklu spraudņi, lai nodrošinātu netraucētu vietnes darbību, analizētu apmeklētāju aktivitātes un nodrošinātu personalizētas reklāmas. Jūs varat pārvaldīt sīkdatnes savos uzstādījumos. Plašāka informācija Privātuma politika.
4.7 vērtējums (vairāk nekā 4000 atsauksmes) Bezmaksas maiņa un piegāde Derīgs 12 mēnešus. Uzņēmumiem B.U.J. Tirdzniecības vietas Palīdzība
Pašapkalpošanās
Izlase

Romantiska nedēļas nogale

Jūs priekšā gaida ilgi gaidītās brīvdienas vai mini atvaļinājums? Vai jums jau ir ieplānots, kur tiks aizvadīta romantiska nedēļas nogale diviem? Atpūta divatā nedēļas nogalē ir satraucošs un prieka pilns notikums, kuru gribas izplānot līdz pēdējam sīkumam. Lieliska atpūta nedēļas nogalē ir iespējama praktiski jebkurā Latvijas nostūrī, atliek vien laicīgi izplānot jūsu romantiskā ceļojuma detaļas un rezervēt skaistas, ainaviskas naktsmājas vai noskaņojumam atbilstošas aktivitātes svaigā gaisā. Ieskatieties, kur un ko jūs vēlētos baudīt jau šajā nedēļas nogalē kopā ar sev tuvu cilvēku!

Filtrs

Vidējā cena 241,32 €

Rādīt tikai ar atlaidi

Nav rezultātu
Nav rezultātu

Kārtošanas algoritms var ietekmēt dāvanu karšu parādīšanas secību. Uzzināt vairāk