LV
Pašapkalpošanās Kontakti
Preces grozā
Jūsu pirkumu grozs ir tukšs
Pēc dāvanas izvēles, nospiediet pogu pievienot pirkuma grozam
Patīk

Kad pavasara ziedi plaukst: kā izvēlēties dāvanu sievietei, kas atbilst viņas raksturam

2018-03-01

Kad pavasara ziedi plaukst: kā izvēlēties dāvanu sievietei, kas atbilst viņas raksturam

Piedzīvojumu meklētāja. Ja vienā brīdī viņa ar tevi mierīgi sarunājas, bet pēc mirkļa jau ir starp mākoņiem ar izpletni, viņas stihija ir piedzīvojumi. Tāda sieviete ir kā dārzs, kas alkst augt un pilnveidoties, piedzīvot jaunas garšas, smaržas, krāsas. Piedzīvojumu meklētāju daudz vairāk par romantiskām dāvanām iepriecinās pārsteigumi – negaidīts un traks izbrauciens ar kvadraciklu bezceļu džungļos, bagiju tūre vai neaizmirstams brauciens tikai ar Lietuvā pieejamo Monster Truck visurgājēju.

Skaistuma dīva. Perfekts izskats un nevainojams apģērbs ir jomas, ko skaistuma dievietes vērtē visaugstāk. Garās stundas, kas pavadītas spoguļa priekšā, ir pūļu vērtas, ja vien rezultāts ir absolūts skaistums un sabiedrības apbrīns. Neskaitāmu veikalu apmeklējumi un šopings, sarunas ar draugiem pie kafijas tases vai atpūta SPA salonā viņām ir eksistences pamats un piepildījums.  Skaistuma dīvas augstu vērtē ērtības, tāpēc nedāvini viņai nogurdinošus pārgājienus kājām vai laivošanu pa krāčainu pavasara upi. Labāk dāvini kaut ko tādu, kas padarīs viņu vēl skaistāku - neticami laba matu vai nagu kopšanas procedūra būs tiešām lieliska izvēle.

Selektīvā gardēde. Gourmet tipa meitenes ir izsmalcinātas dzīves gardēdes. Viņām patīk inteliģentas sarunas par mākslu, ekskursijas uz Romu un neaizmirstami vakari labas opermūzikas pavadībā. Protams, vislabāk, ja to visu pavada gaumīgs un gards ēdiens. Labākā dāvana šādai sievietei varētu būt elegantas vakariņas vēsturiskā pilī, neparasta maltīte aklā tumsā, kas atmodina visas maņas, vai vienkārši laba restorāna apmeklējums.

Romantiskā sapņotāja. Romantiskas pastaigas gar jūras krastu, skaistas filmas par mīlestību, klusums un miers – tās ir vērtības, kas svarīgas sievietei ar romantisku garu. Viņai ļoti rūp attiecības ar savu otro pusīti, tāpēc labākā dāvana būs tāda, ko varat baudīt divatā – izbrauciens nedēļas nogalē uz kādu jauku kūrortu, SPA apmeklējums divatā vai zvaigžņu vērošanas seanss skaistā divvientulībā.

Zaļā amazone. Viņa zina ikvienu mazpilsētas bodīti, kur tiek pārdota vissvaigākā pārtika. Viņa ir lietas kursā par to, ka viņas draugi no rīta ēd brokastis ar baltajām čia sēklām, bet  jogas vingrinājumus viņa uzskata par neatņemamu dienas sastāvdaļu. Viņa, visticamāk, ir īsta zaļā dzīvesveida amazone - šī sieviete rūpējas par veselību un ekoloģiju, tāpēc viņai ir vērts meklēt tikai pašas dabiskākās dāvanas – piemēram, pārsteidz viņu ar pārgājienu svaigā gaisā un nakšņošanu teltī pie jūras vai SUP jogas fitnesa grupas apmeklējumu.

 

Atpakaļ