LV
Pašapkalpošanās Kontakti
Preces grozā
Jūsu pirkumu grozs ir tukšs
Pēc dāvanas izvēles, nospiediet pogu pievienot pirkuma grozam
Patīk

Īpašais Valentīna dienas seanss

2015-02-05

Īpašais Valentīna dienas seanss

Šī gada 14.februārī 17:00 "Lieliska dāvana" sadarbībā ar "Skrīveru saldumi" un "Kinoblogeri piedāvā" aicina kino mīļotājus pavadīt Valentīna dienas vakaru, skatoties īpašo filmas "Teorija par visu"seansu.

Ik gadu šajā dienā kinoteātros pulcējas neskaitāmi pāri, kuri ilgojas pēc romantikas un mierīga vakara kopā ar mīļoto cilvēku. "Lieliska dāvana" aicina uz filmas "Teorija par visu" īpašo seansu, ko papildinās konkursi, "laimīgie krēsli", pārsteigumi un īpašas dāvanas ikvienam! Latvijas lielākie kinoblogeri pastāstīs par "Oscar" balvām nominēto un divu Zelta Globusa balvu ieguvušo filmu  "Teorija par visu" (The Theory of Everything) un tā galveno varoni, izcilo fiziķi un matemātiķi, zinātnieku -  Stīvenu Hokingsu (Stephen Hawking).

Valentīna diena ir mīlestības svētki, kurā mīļotie cilvēki viens otram dāvā dāvanas, rūpes un uzmanību, tādā veidā paužot mīlestību vienam pret otru. "Lieliska dāvana" mājaslapā www.lieliskadavana.lv Jūs atradīsiet vairākus aizraujošus, romantiskus un netradicionālus variantus kā iepriecināt un pārsteigt savu otro pusīti.

Kas gan Valentīna diena būtu bez saldumiem? "Skrīveru saldumi" būs sagatavojuši jautājumus un erudītākajiem minētājiem dāvās patiesi saldas dāvanas, kā arī ikvienu kino mīļotāju iepriecinās ar mazu dāvaniņu.

Biļeti vari iegādāties šeit!

Atpakaļ