Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes un sociālo tīklu spraudņi, lai nodrošinātu netraucētu vietnes darbību, analizētu apmeklētāju aktivitātes un nodrošinātu personalizētas reklāmas. Jūs varat pārvaldīt sīkdatnes savos uzstādījumos. Plašāka informācija Privātuma politika.
4.7 vērtējums (vairāk nekā 4000 atsauksmes) Bezmaksas maiņa un piegāde Derīgs 12 mēnešus. Uzņēmumiem B.U.J. Tirdzniecības vietas Palīdzība
LV
RU
Pašapkalpošanās
Izlase

Green Island: Ķīšezera Pērle 🌊

Green Island ir īpaša vieta, kas atrodas Ķīšezerā un piedāvā ne tikai nakšņošanu, bet arī dažādus piedāvājumus veselībai un labsajūtai. Šeit ir iespējams izbaudīt EKO pirti, kā arī piedzīvot atpūtu ar elegantām mēbelēm un logiem visas sienas augstumā. 🌿

Green Island
Filtrs

Vidējā cena 300,00 €

Rādīt tikai ar atlaidi

Nav rezultātu

Green Island: Neaizmirstama Atpūta Ķīšezerā

Green Island ir vieta, kurā iespējams aizbēgt no pilsētas burzmas un izbaudīt mieru un harmoniju. Piedāvājumi ir plaši un dažādi, sākot no EKO pirtīm un beidzot ar veselības procedūru kompleksiem.

Veselība un Labsajūta: EKO Procedūras

Šeit ir iespējams izbaudīt dažādas veselības procedūras, kas palīdzēs atjaunot spēkus un uzlabot labsajūtu. EKO pirts ir īpaši populāra starp tiem, kuri vēlas izbaudīt dabīgas atpūtas priekšrocības.

Piedāvājumi ir piemēroti gan pāriem, gan individuālajiem viesiem. Premium kategorijas piedāvājumi piedāvā iespēju izbaudīt atpūtu uz augstākā līmeņa, ieskaitot nakšņošanu ar visām ērtībām.

Green Island ir ideāla vieta svētku svinēšanai vai kā dāvana tuvajiem. No šejienes varēsiet aizvest līdzi ne tikai patīkamas atmiņas, bet arī jaunu skatījumu uz to, kā var izbaudīt dzīvi piepildītāk. 🌱

Iegādājoties Green Island piedāvājumus, ir iespējams saņemt dažādas lojalitātes programmas priekšrocības, kas padarīs katru nākamo apmeklējumu vēl izdevīgāku.