Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes un sociālo tīklu spraudņi, lai nodrošinātu netraucētu vietnes darbību, analizētu apmeklētāju aktivitātes un nodrošinātu personalizētas reklāmas. Jūs varat pārvaldīt sīkdatnes savos uzstādījumos. Plašāka informācija Privātuma politika.
4.7 vērtējums (vairāk nekā 4000 atsauksmes) Bezmaksas maiņa un piegāde Derīgs 12 mēnešus. Uzņēmumiem B.U.J. Tirdzniecības vietas Palīdzība
Pašapkalpošanās
Izlase

GAB Group

„GAB Group” ir bruņutehnikas restaurācijas komanda, kas piedāvā izklaides braucienus ar Lielbritānijas armijas bruņutransportieri „FV432”. Izbaudiet unikālu braucienu ar vēsturisku kaujas mašīnu, kas izmantots kājnieku pārvadāšanai un redzama filmās. Demilitarizēts bruņutransportieris sniedz drošu un aizraujošu izklaides iespēju, ideāli piemērotu individuālajiem piedzīvojumiem un grupu pasākumiem.

Filtrs

Vidējā cena 219,21 €

Rādīt tikai ar atlaidi

Rādīt tikai ar rezervāciju

VĒRTĒJUMI

Īsti klienti. Īsta pieredze. Īstas atsauksmes.

5.0 1 Atsauksmes

5 punkti 100,00%

4 punkti 0,00%

3 punkti 0,00%

2 punkti 0,00%

1 punkts 0,00%

Al

Apstiprināts lietotājs

Aldis

Izbrauciens ar bruņutransportieri FV432 pa mežu

Apstiprināts lietotājs

5.0

2024-02-24

Izbaudi Braucienu Ar Vēsturi

Piedzīvo neaizmirstamu braucienu ar FV432 - bruņutransportieri, kas ir daļa no Lielbritānijas armijas vēstures. Šīs mašīnas ir bijušas ne tikai militārās darbībās, bet arī redzamas dažādās filmās, dodot tām īpašu stāstu.

Neparastas Izklaides Pieredze

GAB Group piedāvā unikālu iespēju - braucienu ar demilitarizētu bruņumašīnu. Tas sniedz ne tikai aizraujošu piedzīvojumu, bet arī drošu un kontrolētu vidi. Braucieni ir piemēroti gan individuāliem piedzīvojumiem, gan grupu pasākumiem. Tas ir lielisks veids, kā pavadīt laiku, meklējot kaut ko īpašu un atšķirīgu no ikdienas aktivitātēm.

Izbaudot braucienu, jūs varat iepazīt militāro tehniku no tuvuma, sajust tās spēku un pārvarēt ceļa šķēršļus. Tā ir iespēja, kas ne vienmēr ir pieejama ikdienā, un piedāvā patiesi atšķirīgu pieredzi.

GAB Group rūpējas par to, lai katra piedzīvojuma brīdi varētu izbaudīt drošā un ērtā vidē. Bruņumašīnas ir pilnībā sagatavotas braucieniem, nodrošinot gan drošību, gan komfortu. Tās ir ideāli piemērotas dažādiem pasākumiem, tostarp korporatīvajiem pasākumiem, vecpuišu vai vecmeitu ballītēm un pat individuālajiem piedzīvojumiem.

Lieliska izvēle tiem, kas meklē neaizmirstamu pieredzi un vēlas izjust kaut ko jaunu. GAB Group piedāvā dāvināt neaizmirstamu izklaides pieredzi ar bruņutransportieri FV432. Šī unikālā izklaide ir piemērota gan individuālajiem piedzīvojumiem, gan grupu pasākumiem, piedāvājot drošus un aizraujošus braucienus ar vēsturisku kaujas mašīnu. Braucieni sniedz iespēju izbaudīt militārās tehnikas spēku un ir lieliska izvēle ekstremālās izklaides cienītājiem. Tas ir ideāls piedāvājums korporatīvajiem pasākumiem, vecpuišu un vecmeitu ballītēm, nodrošinot patiesi unikālu pieredzi.