Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes un sociālo tīklu spraudņi, lai nodrošinātu netraucētu vietnes darbību, analizētu apmeklētāju aktivitātes un nodrošinātu personalizētas reklāmas. Jūs varat pārvaldīt sīkdatnes savos uzstādījumos. Plašāka informācija Privātuma politika.
4.7 vērtējums (vairāk nekā 4000 atsauksmes) Bezmaksas maiņa un piegāde Derīgs 12 mēnešus. Uzņēmumiem B.U.J. Tirdzniecības vietas Palīdzība
Pašapkalpošanās
Izlase

Dāvanas Rēzeknē

Rēzekne - Latgales kultūras centrs. Pilsēta, kas pēdējo gadu laikā attīstījusies visstraujāk. Šeit satiekas gan tie,kuri vēlas vienkārši pavadīt brīvdienas zilo ezeru zemē, gan kultūras baudītāji,kuri dodas uz jaunatklāto koncertzāli "Gors" no visas Latvijas.

Filtrs

Vidējā cena 27,50 €

Rādīt tikai ar atlaidi

Nav rezultātu

Kārtošanas algoritms var ietekmēt dāvanu karšu parādīšanas secību. Uzzināt vairāk

Skaistā un viesmīlīgā pilsētā Rēzeknē ir uzplaucis pats latgaliešu kultūras šūpulis. Ieplānotā atpūta Rēzeknē jums sagādās baudu un gandarījumu, jo šeit viss tiek darīts ar mīlestību un īpašām rūpēm! Ieplānojiet savas brīvdienas un atklājiet, ko darīt Rēzeknē nedēļas nogalē - paviesojieties pilsētas vēsturiskajās vietās, atklājiet kultūras pērles, izmēģiniet izcilo virtuvi un iepazīsties skaistākos pilsētas skatus! Izklaide Rēzeknē ir domāta ikvienam viesim - te ir gan koncertzāles, gan spa. Rēzeknē ikviens var justies kā mājās!