Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes un sociālo tīklu spraudņi, lai nodrošinātu netraucētu vietnes darbību, analizētu apmeklētāju aktivitātes un nodrošinātu personalizētas reklāmas. Jūs varat pārvaldīt sīkdatnes savos uzstādījumos. Plašāka informācija Privātuma politika.
4.7 vērtējums (vairāk nekā 4000 atsauksmes) Bezmaksas maiņa un piegāde Derīgs 12 mēnešus. Uzņēmumiem B.U.J. Tirdzniecības vietas Palīdzība
Pašapkalpošanās
Izlase
Piegādātājs Latvijas Samariešu apvienība

Palīdzība Ukrainas bēgļiem

Rīga nov., Jūrmala nov., Sigulda nov., Jelgava nov., Liepāja nov., Ādaži nov., Daugavpils nov., Ogre nov., Bauska nov., Rēzekne nov., Ventspils nov., Valmiera nov., Cēsis nov., Smiltene nov., Līgatne nov., Aizkraukle nov., Jēkabpils nov., Madona nov.
No 5,00
Izvēlēties cenu
Jūs varat izvēlēties cenu no: 5,00 € līdz 1 000,00 €
Izvēlēties daudzumu
  • 100% no ziedojuma tiek pārskaitīti projektam „Ukrainas bēgļiem Latvijā!“

  • Paldies par Jūsu labestību!

  • 1 minūte
  • I-VII 10-20
  • 2-4 darba dienas
  • 3-10 darba dienas
  • 2-6 darba dienas
  • 3-10 darba dienas
  • 3-5 darba dienas

Palīdziet Ukraiņas bēgļiem Latvijā!

Biedrība „Latvijas Samariešu apvienība’’ (LSA) ir brīvprātīga, neatkarīga, kompetenta, inovatīva, dinamiska un uz praktisku rīcību orientēta sabiedriskā labuma organizācija, kuras devīze ir „Palīdzēt dzīvot’’.

Eiropa ir nonākusi situācijā, kad tiek pārbaudīta mūsu visu drosme, cilvēcība un līdzjūtība. Cilvēki, kuri ierodas Latvijā no kara plosītās Ukrainas, nereti šeit nokļūst tikai ar to, kas mugurā. Tie, kuriem Latvijā nav radinieku vai draugu, šeit ir pilnīgi vieni un bez iztikas līdzekļiem. Tomēr mēs visi kopā varam atgādināt – Ukraina nav viena, mēs esam kopā ar šo drosmīgo valsti un parūpēsimies par tās cilvēkiem mūsu zemē, cik vien labi spējam! Vēlmi palīdzēt ukraiņiem šobrīd ikviens var īstenot, piepildot pārtikas pakas, lai ikdiena šiem cilvēkiem būtu vieglāka.

Iegādājoties šo dāvanu karti Jūs palīdzēsiet piepildīt pārtikas pakas vai sniegt cita veida palīdzību Ukrainas bēgļiem Latvijā.

„Lieliska Dāvana” un Biedrība „Latvijas Samariešu apvienība” par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100 % apmērā nonāk paredzētajam mērķim.

Svarīgi! Visu dāvanu karšu summu „Lieliska Dāvana” pārskaita Biedrībai „Latvijas Samariešu apvienība” 1 reizi mēnesī.

Palīdzēsim dzīvot! 

Svarīga informācija

  • Visa Latvija

Cita informācija

Iegādājoties dāvanu karti, tā automātiski tiks uzskatīta par izmantotu un tās vērtība tiks novirzīta Biedrības „Latvijas Samariešu Apvienība“ . Uz šo dāvanu karti neattiecas 12 mēnešu derīguma termiņš un apmaiņas iespējas - tā tiek uzskatīta par izmantotu iegādes brīdī, automātiski novirzot 100% dāvanu kartes vērtību projektam.