Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes un sociālo tīklu spraudņi, lai nodrošinātu netraucētu vietnes darbību, analizētu apmeklētāju aktivitātes un nodrošinātu personalizētas reklāmas. Jūs varat pārvaldīt sīkdatnes savos uzstādījumos. Plašāka informācija Privātuma politika.
4.7 vērtējums (vairāk nekā 4000 atsauksmes) Bezmaksas maiņa un piegāde Derīgs 12 mēnešus. B.U.J. Tirdzniecības vietas Palīdzība
LV
RU
Pašapkalpošanās
Izlase

„Boom tortes” dāvanu karte

Tikai pie mums

Jūs varat izvēlēties cenu no: 25,00 € līdz 300,00 €
Izvēlēties cenu
Izvēlēties cenu
Ielikt grozā
Kāpēc izvēlēties šo dāvanu karti?

Dzimšanas dienas, gadadienas, izlaidumi un citi īpaši notikumi iekrāso mūsu dzīvi ar spilgtām emocijām un rada skaistas atmiņas, taču – kas gan būtu svētki bez kūkas!? Atzīsim, mēs visi mīlam pārsteigumus – radiet svētku brīnumu ar „Boom Torti”! Ļaujieties bērna priekam, atklājot saldumu sprādzienu, kas slēpjas šajā īpašajā kūkā – ņemiet āmuriņu, sasitiet šo saldo meistardarbu un – “BOOM” – tur atklājas Jūsu saldā dāvana! Šī būs lieliska dāvana gan maziem, gan lieliem absolventiem!

Kūkas iespējams pasūtīt jau gatavas vai veidot tās personalizētas, iekļaujot ne tikai vēlamo pildījumu un dizainu, bet arī citas īpašas dāvanas, ko iespējams paslēpt kūkā!

Kā pirmie šīs idejas īstenotāji Lietuvā un Latvijā, „Boom Tortes” ar prieku padara svētkus interesantākus, labām emocijām un pārsteigumiem bagātākus.

Ar šo dāvanu karti var norēķināties interneta veikalā www.boomtortes.lv par summu, kas norādīta dāvanu kartē.

Pasūtījuma minimālais izpildes laiks ir 3 darba dienas, pasūtījumu iespējams izņemt šeit:

  • Jump Space, Krasta iela 52, Rīga.

Dāviniet saldu pārsteigumu pilnus mirkļus!

Vieta
Vieta

www.boomtortes.lv

Reģistrācija
Reģistrācija

Pakalpojuma sniedzēja informācija tiks parādīta iegādājoties dāvanu

Dāvanas derīguma termiņš
Dāvanas derīguma termiņš

12 mēneši

Cita svarīga informācija
Cita svarīga informācija

Norēķināties ar dāvanu karti var interneta veikalā www.boomtortes.lv. Nosūtiet dāvanu kartes svītrkodu (18 cipari) uz norādīto e-pasta adresi vai sūtiet ziņu Facebook vai Instagram kontos - Boomtorts. Minimālais pasūtījuma izpildes laiks – 3 darba dienas.

Jautājumi un atbildes

Šeit Jūs varat uzdot savu jautājumu

VĒRTĒJUMI

Īsti klienti. Īsta pieredze. Īstas atsauksmes.