Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes un sociālo tīklu spraudņi, lai nodrošinātu netraucētu vietnes darbību, analizētu apmeklētāju aktivitātes un nodrošinātu personalizētas reklāmas. Jūs varat pārvaldīt sīkdatnes savos uzstādījumos. Plašāka informācija Privātuma politika.

Aristokrātiska atpūtas programma brīvdienās „Pakruojis muižā“


Pakalpojuma vieta: Lietuva
Naktis: 1 nakts
Ilgums: 1 nakts
Personu skaits: 2 pers.
No 148,00
Izvēlēties cenu
Ielikt grozā
Kāpēc izvēlēties šo dāvanu karti?
Bezmaksas dāvanu kartes maiņa un pagarinājums 12 mēnešu derīguma termiņš Mazāka vai tāda pati cena kā pie sadarbības partnera Bezmaksas piegāde

Dārgie viesi, mēs aicinām Jūs grezni un neaizmirstami pavadīt savas brīvdienas Pakruojis muižā!

Jūs gaida aristokrātiska izsmalcinātība un nevainojama dārgo viesu apkalpošana Pakruojis muižas viesnīcā.

Kas ietilpst piedāvājumā?

  • Laipna sagaidīšana ar barona fon Roppa uzlējumu;
  • 1 nakts muižas viesnīcā;
  • Brokastis;
  • Piedalīšanās „Dzīvā muzeja” programmā;
  •  Brauciens karietē

Jūs nobaudīsiet unikālo barona uzlējumu un tiksiet iepazīstināti ar nākamās dienas programmu „Atdzīvināsim muzeju” Pakruojis muižā. Interaktīvā muzeja apmeklējuma laikā jums būs unikāla iespēja pārcelties laikā pirms vairākiem gadsimtiem, ieraudzīt muižas un piemājas saimniecības sadzīvi un darbu un rūpju rutīnu, kā arī zemnieku ikdienas rūpes un nebeidzamās kungu izklaides. Jūs tiksiet iesaistīti unikālā dzīvas vēstures pasaulē, Jūs pārsteigs zirgu paraugdemonstrējumi, garastāvokli uzlabos cienasti un aizraujošie muižas aldara stāsti, galvu reibinās aromāti no parfimēra Žaka meistardarbnīcas, neticami apburs kalēja meistarība un zosādu uzdzīs atdzīvojušās gleznas muzeja dzimtbūšanas laiku moku kambara pustumsā. 

Vieta
Vieta

„Pakrojas muiža“, Karčiamos g. 11, Pakruojo km, Pakruojo raj., Lietuva

Ilgums
Ilgums

1 nakts

Dāvana veltīta
Dāvana veltīta

2 personas

Reģistrācija
Reģistrācija

Pakalpojuma sniedzēja informācija tiks parādīta iegādājoties dāvanu

Dāvanas derīguma termiņš
Dāvanas derīguma termiņš

12 mēneši

Cita svarīga informācija
Cita svarīga informācija

Pakalpojums tiek sniegts visu gadu no piektdienas līdz svētdienai. Pēc rezervācijas veikšanas stājas spēkā viesnīcas rezervācijas noteikumi. Skatīt šeit: https://pakruojo-dvaras.lt/en/pakruojis-manor-hotel-conditions-reservations

Jautājumi un atbildes

Šeit Jūs varat uzdot savu jautājumu

VĒRTĒJUMI

Īsti klienti. Īsta pieredze. Īstas atsauksmes.

Dāvanu iepakojums Maisiņi, aploksnes, kastes
Visām mūsu dāvanu sortimentam mēs piedāvājam plašu, krāsainu iepakojumu izvēli, kas dāvanai piešķirs īpašu pieskārienu un ekskluzivitāti. Jūs varat izvēlēties no plaša krāsu, formu un faktūru diapazona. Jūs varat iesaiņot dāvanu kartes, dāvanu komplektus vai elektroniskās dāvanu kartes.
E-dāvanu karte Izvēlieties elektroniskās dāvanu kartes dizainu pats!
Kad izvēlēsieties un apmaksāsiet e-dāvanu karti, Jums būs iespēja izvēlēties kādu no 8 noformējuma veidiem un ierakstīt apsveikumu tās saņēmējam. Dāvana būs Jūsu e-pastā tikai 1 minūtes laikā! Dotā informācija neattiecas uz T/C un "Lieliska dāvana" nominālām dāvanu kartēm.
Dāvanu čeks
Papīra e-dāvanu karte. Izvēlieties piegādes veidu - ar kurjeru, ar pasta starpniecību vai saņemšanu mūsu "Lieliska dāvana" veikalos. Dotā informācija neattiecas uz T/C dāvanu kartēm.