Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes un sociālo tīklu spraudņi, lai nodrošinātu netraucētu vietnes darbību, analizētu apmeklētāju aktivitātes un nodrošinātu personalizētas reklāmas. Jūs varat pārvaldīt sīkdatnes savos uzstādījumos. Plašāka informācija Privātuma politika.
4.7 vērtējums (vairāk nekā 4000 atsauksmes) Bezmaksas maiņa un piegāde Derīgs 12 mēnešus. Uzņēmumiem B.U.J. Tirdzniecības vietas Palīdzība
Pašapkalpošanās
Izlase

„airBaltic” dāvanu karte

Dāvanas novērtējums: 5.0 (1 Atsauksmes)
TOP

Pakalpojuma vieta: Rīga, Vidzeme
Izvēlēties cenu
Ielikt grozā
Kāpēc izvēlēties šo dāvanu karti?

Baltijas vadošā aviokompānija „airBaltic” piedāvā biļetes par pievilcīgām cenām sava lidojumu tīkla ietvaros, kas aptver Eiropu, Skandināviju, NVS un Tuvos Austrumus.

„airBaltic” ir komanda, kuru veido labākie profesionāļi aviācijas nozarē, kuri nepārtraukti strādā, lai nodrošinātu saviem klientiem augstas kvalitātes pakalpojumus, savienojot cilvēkus un vietas.  

„airBaltic” lidojumi sniedz iespēju apceļot dažādas pasaules valstis, nokļūt savās sapņu pilsētās, doties darba komandējumos vai arī patīkamos atpūtas braucienos.  

Ar „airBaltic” dāvanu karti varēsiet iepriecināt sevi vai kādu tuvinieku, dāvājot iespēju izbaudīt ilgi gaidītu lidojumu uz sapņu pilsētu.  

Dāvanu karte derīga lidojumiem līdz 01.11.2024.! Lai izmantotu dāvanu karti „airBaltic” e-veikalā, tās svītrkods jāsamaina pret „airBaltic” apmaksas kodu pašapkalpošanās sadaļā www.lieliskadavana.lv/pasapkalposanas. Ja dāvanu kartes derīguma termiņa ietvaros vēlaties iegādāties lidojumu pēc 01.11.2024., lūgums sazināties ar „Lieliska dāvana”.

Vieta
Vieta

„airBaltic” Tehnikas iela 3, Lidosta „Rīga”, Mārupes nov. (ShowOnMap)


CloseMap
Reģistrācija
Reģistrācija

Pakalpojuma sniedzēja informācija tiks parādīta iegādājoties dāvanu

Dāvanas derīguma termiņš
Dāvanas derīguma termiņš

12 mēneši

Cita svarīga informācija
Cita svarīga informācija

Dāvanu karti nepieciešams izmantot vienā pirkuma reizē. Dāvanu karte derīga lidojumiem līdz 01.11.2024.! Lai izmantotu dāvanu karti „airBaltic” e-veikalā, tās svītrkods jāsamaina pret „airBaltic” apmaksas kodu pašapkalpošanās sadaļā www.lieliskadavana.lv/pasapkalposanas. Ja dāvanu kartes derīguma termiņa ietvaros vēlaties iegādāties lidojumu pēc 01.11.2024., lūgums sazināties ar „Lieliska dāvana”.

Jautājumi un atbildes

Šeit Jūs varat uzdot savu jautājumu

VĒRTĒJUMI

Īsti klienti. Īsta pieredze. Īstas atsauksmes.

5.0 1 Atsauksmes

5 punkti 100%

4 punkti 0%

3 punkti 0%

2 punkti 0%

1 punkts 0%

Ta

Apstiprināts lietotājs

Tatjana

Apstiprināts lietotājs

5.0

Direktore daudz lido, nopirkām davanu vinai

2023-12-12 Vai šī atsauksme Jums noderēja? (1)

airBaltic Dāvanu Karte: Tavs Biļetes uz Piedzīvojumiem

Vai meklē ideālu dāvanu ceļošanas entuziastam? airBaltic dāvanu karte ir ne tikai universāla, bet arī emocionāli vērtīga dāvana. Tas ir brīvības un piedzīvojumu sajūtas simbols. Iegādājoties šo dāvanu karti, tu sniedz iespēju izbaudīt neatkārtojamus brīžus un radīt mūža atmiņas.

Ceļošana ar airBaltic: Neierobežotas Iespējas

airBaltic ir pazīstams ar savu plašo maršrutu tīklu, kas aptver daudzas Eiropas, Vidusāzijas un Tuvajos Austrumos esošās pilsētas. Tas nozīmē, ka dāvanu kartes saņēmējs varēs izvēlēties galamērķi pēc sirds patikas. Vai tas būs romantisks brīvdienu galamērķis Parīzē vai aktīvas atpūtas piedzīvojums kalnos – izvēle ir viņu rokās.

Ar airBaltic ceļošana ir ērta un bez rūpēm. Plānojot ceļojumu, nekas nav svarīgāks par komfortu un drošību. airBaltic nodrošina augstas klases servisu, uzticamu lidojumu grafiku un patīkamu ceļošanas pieredzi no brīža, kad solis pārkāpj lidostas slieksni.

Šī dāvanu karte ir elastīgs un praktisks veids, kā pārsteigt tuviniekus, draugus vai kolēģus. Tas sniedz brīvību izvēlēties ne tikai galamērķi, bet arī ceļojuma laiku. Šis aspekts ir īpaši svarīgs mūsdienu straujajā dzīves ritmā, kur ikvienam ir savs individuālais grafiks.

Kopumā, airBaltic dāvanu karte ir ne tikai ceļojums uz izvēlēto galamērķi, bet arī ceļš uz jaunām atmiņām un pieredzi. Tā ir ideāla dāvana tiem, kas vēlas izbaudīt brīvību un piedzīvojumus. Iegādājies šo dāvanu karti šodien un dāvini neaizmirstamus mirkļus


Pakalpojuma vieta: Rīga, Vidzeme
Ielikt grozā
Kāpēc izvēlēties šo dāvanu karti?
"LIELISKA DĀVANA" ATRODAS ARĪ: Iepirkšanās noteikumi