Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes un sociālo tīklu spraudņi, lai nodrošinātu netraucētu vietnes darbību, analizētu apmeklētāju aktivitātes un nodrošinātu personalizētas reklāmas. Jūs varat pārvaldīt sīkdatnes savos uzstādījumos. Plašāka informācija Privātuma politika.
4.7 vērtējums (vairāk nekā 4000 atsauksmes) Bezmaksas maiņa un piegāde Derīgs 12 mēnešus. B.U.J. Tirdzniecības vietas Palīdzība
LV
RU
Pašapkalpošanās
Izlase

„airBaltic” dāvanu karte

Jaunums

Pakalpojuma vieta: Rīga, Vidzeme
Izvēlēties cenu
Ielikt grozā
Kāpēc izvēlēties šo dāvanu karti?

Baltijas vadošā aviokompānija „airBaltic” piedāvā biļetes par pievilcīgām cenām sava lidojumu tīkla ietvaros, kas aptver Eiropu, Skandināviju, NVS un Tuvos Austrumus.

„airBaltic” ir komanda, kuru veido labākie profesionāļi aviācijas nozarē, kuri nepārtraukti strādā, lai nodrošinātu saviem klientiem augstas kvalitātes pakalpojumus, savienojot cilvēkus un vietas.  

„airBaltic” lidojumi sniedz iespēju apceļot dažādas pasaules valstis, nokļūt savās sapņu pilsētās, doties darba komandējumos vai arī patīkamos atpūtas braucienos.  

Ar „airBaltic” dāvanu karti varēsiet iepriecināt sevi vai kādu tuvinieku, dāvājot iespēju izbaudīt ilgi gaidītu lidojumu uz sapņu pilsētu.  

Dāvanu karte derīga lidojumiem līdz 01.11.2024.! Lai izmantotu dāvanu karti „airBaltic” e-veikalā, tās svītrkods jāsamaina pret airBaltic apmaksas kodu pašapkalpošanās sadaļā www.lieliskadavana.lv/pasapkalposanas. Ja dāvanu kartes derīguma termiņa ietvaros vēlaties iegādāties lidojumu pēc 01.11.2024., lūgums sazināties ar „Lieliska dāvana”.

Vieta
Vieta

„airBaltic” Tehnikas iela 3, Lidosta „Rīga”, Mārupes nov. (ShowOnMap)


CloseMap
Reģistrācija
Reģistrācija

Pakalpojuma sniedzēja informācija tiks parādīta iegādājoties dāvanu

Dāvanas derīguma termiņš
Dāvanas derīguma termiņš

12 mēneši

Cita svarīga informācija
Cita svarīga informācija

Dāvanu karti nepieciešams izmantot vienā pirkuma reizē. Dāvanu karte derīga lidojumiem līdz 01.11.2024.! Lai izmantotu dāvanu karti „airBaltic” e-veikalā, tās svītrkods jāsamaina pret airBaltic apmaksas kodu, rakstot uz info@lieliskadavana.lv, kods tiek izsūtīts 3 darba dienu laikā. Ja dāvanu kartes derīguma termiņa ietvaros vēlaties iegādāties lidojumu pēc 01.11.2024., lūgums sazināties ar „Lieliska dāvana”.

Jautājumi un atbildes

Šeit Jūs varat uzdot savu jautājumu

Jums varētu interesēt

Līdzīgas dāvanas

VĒRTĒJUMI

Īsti klienti. Īsta pieredze. Īstas atsauksmes.


Pakalpojuma vieta: Rīga, Vidzeme
Ielikt grozā
Kāpēc izvēlēties šo dāvanu karti?
"LIELISKA DĀVANA" ATRODAMA ARĪ: Iepirkšanās noteikumi