Padariet savu pasākumu neatkārtojamu ar eleganti noformētu 200 makarūnu izlasi no konditorejas “Madam Brioš”. Iespaidīgais komplekts kļūs par īstu galda zvaigzni un sajūsminās katru viesi.
Smalkie franču deserti ar sulīgu pildījumu un viegli kraukšķīgu garoziņu būs perfekta izvēle dzimšanas dienām, kāzām, kristībām, korporatīviem pasākumiem un citām svinībām, kur vērtība ir gaume un kvalitāte.
Komplekts tiek pasniegts uz skaistas svētku konstrukcijas, lai deserts ne tikai garšotu izcili, bet arī rotātu svētku galdu. Izvēlieties savu mīļāko makarūnu garšu – aveņu, kokosriekstu, jāņogu vai smiltsērkšķu – un pasūtiet makarūnus nevainojamiem svētkiem.
Piedāvājumā iekļauts:
Dāviniet saviem svētkiem garšu un eleganci!
“Madam Brioš” Rīgā un Jūrmalā – beķereja un kafejnīca ar īpašu atmosfēru, kur nesteidzoties var nobaudīt svaigi ceptu maizi, gardas smalkmaizītes un citus burvīgus desertus un ēdienus.
Svarīga informācija
Cita informācija
Pasūtījums jāveic vismaz 5 dienas iepriekš. Makarūnu pasniegšanas konstrukciju nepieciešams atdot atpakaļ beķerejā.
Vairāk partneru piedāvājumi
Pērc tagad, maksā vēlāk!
ESTO līzings – nevēlies maksāt visu summu uzreiz? Maksā daļās!
Iegādājies vēlamās preces ar nomaksu – īpaši ātri un ērti! Tev tikai jāapstiprina pasūtījums, jāizvēlas ESTO līzings kā maksājuma veids, jāiepazīstas ar individuālajiem noteikumiem un jāparaksta nomaksas līgums elektroniski.
"ESTO 3" maksājumu metode – sadali sava pirkumu groza cenu 3 vienādos maksājumos!
Ar ESTO 3 Tu vari maksāt bez cenas pieauguma, 3vienādos maksājumos, 3 mēnešu laikā, ja ievēro līguma nosacījumus! "ESTO" – pērc tagad, maksā vēlāk!
"Maksā vēlāk" pakalpojums nodrošina papildus 30 dienu maksājuma termiņu.
Iegādājies preci vai pakalpojumu tagad un norēķinies 30 dienu laikā, kad vien vēlies, bez cenas pieauguma!
Izvēlies sev piemērotāko līzinga veidu pirkumu noformēšanas laikā.