RU
Cамообслуживание Контакты
Товары в корзине
Ваша корзина пуста
после выбора подарка нажмите кнопку добавить в корзину покупок
Нравится

Uz Latviju atceļojis visu laiku labākais “Lamborghini” superauto

2019-04-05

Uz Latviju atceļojis visu laiku labākais “Lamborghini” superauto

Superautomobili “Lamborghini Huracan Super Trofeo GT”, kas izpelnījies milzīgu ievērību un ko iekāro automobiļu entuziasti visā pasaulē, tagad ir iespēja izbaudīt arī Latvijā. Unikālo iespēju sēsties pie šī jaudīgā nezvēra stūres savā dāvanu karšu klāstā piedāvā uzņēmums “Lieliska dāvana”. Ekskluzīvais spēkrats Latvijā nogādāts uz jaunā izklaides un iepirkšanās centra “Akropole” atklāšanu un tur būs apskatāms līdz 22.aprīlim.

Profesionālais autosportists Emīls Blūms, kurš viens no pirmajiem saņēma iespēju sēsties pie šī superautomobiļa stūres, neslēpa savas emocijas un pārsteigumu. Pēc viņa teiktā, vadot “Lamborghini Huracan Super Trofeo GT”, nav laika domāt par atpūtu, jo ātrums prasa ātru reakciju un koncentrēšanos.

“Tas ir absolūti ekskluzīvs automobilis. Ja salīdzinām ar man ierasto rallija auto, tad šis ir zems, rada lielāku drošības sajūtu, jo tajā “nejūt ātrumu”, tas ir manevrētspējīgāks. Auto jaudīgā skaņa vilina piespiest gāzes pedāli tā, lai garāmgājēji atskatās. Tas ir paredzēts lielceļiem ar milzīgu atļauto braukšanas ātrumu, un šajā auto braukt ir bauda. Tas ir īsts sacīkšu auto, turklāt arī čempions,” sajūsmu neslēpj E.Blūms.

Vadīdams tieši šo sporta automobili, dāņu sacīkšu braucējs Denniss Linds 2016. gadā ieguva pirmo vietu “Lamborghini Super Trofeo” Eiropas čempionātā un pasaules kausa finālā. Pēdējās sacensības notika īpaši nelabvēlīgos apstākļos – lija lietus.

Salīdzinot ar braukšanai pa ielām paredzēto “Huracan” modeli, „Huracan Super Trofeo GT“ ir ātrāks. Līdz 100 km/h tas ieskrienas nieka trīs sekunžu laikā. Sporta versijai ir arī vieglāka virsbūve ar drošības karkasu, sporta sēdekļi un speciāla sešu punktu drošības josta. Virsbūves iekšpusē nav greznas apdares. Tas ir pavisam citāds automobilis – paredzēts vienīgi ātrumam.

“Esam pārliecināti, ka GT klases “Lamborghini Huracan Super Trofeo” valdzinājumam nespēs turēties pretī ne tikai Latvijas automāni, bet arī visi tie, kas ir vismaz kaut ko dzirdējuši par šo superauto. Tā ātrums, jauda un enerģija liek aizrauties elpai un sniedz neaizmirstamu adrenalīna devu,” saka E. Dovydenaite.

“Lamborghini Huracan Super Trofeo” pie “Lieliska dāvana” stenda izklaides un tirdzniecības centrā “Akropole” maskavas ielā 257 apskatāms jau no ceturtdienas, bet iespēju doties izbraucienā var rezervēt no 22.aprīļa.

Назад