RU
Cамообслуживание Контакты
Товары в корзине
Ваша корзина пуста
после выбора подарка нажмите кнопку добавить в корзину покупок
Нравится

Romantisks notikums kļūst par jaunas dāvanas ideju

2013-02-11

Romantisks notikums kļūst par jaunas dāvanas ideju

Sv. Valentīna dienas tuvošanās katru gadu liek sarosīties daudziem pāriem, jo nav nemaz tik vienkārši savu otru pusīti pārsteigt ar neikdienišķu dāvanu. Un tomēr – vislabākā dāvana ir izrādītāsrūpes un uzmanība, saka „Lieliska dāvana“ dāvanu eksperti, kas, iedvesmojušies no šīs domas,iepazīstina ar jaunas dāvanas ideju – „Brīnumaino kastīti“.

„Šo kastīti radījām kāda patiesa romantiska notikuma iedvesmoti. Mūsu radošā direktore pastāstīja par kādu romantisku dāvanu, ko saņēmusi no mīļotā cilvēka. No ārpuses šī dāvanaizskatījās kā parasta piezīmju grāmatiņa, bet tās iekšpusē slēpās daudzi ar mīļotā roku rakstītisolījumi. Katrs no tiem bija kā atsevišķa dāvana, kuru var izmantot, kad vien vēlas“, par kastītesrašanās ideju stāsta „Lieliska dāvana“ direktors Evaldas Kundrotas.

Viņaprāt, šis piemērs liecina, ka dažkārt, lai pārsteigtu savu otru pusīti, pietiek ar tik jauku ungādīgu rīcību kā gardas brokastis gultā, pēdu masāža vai vienkārši nedēļas nogales filma pēc mīļotāizvēles.

Ar rokām izgatavotā „Brīnumainā kastīte“ satur 20 rūpīgi izvēlētus, ar maigu humoru uzrakstītussolījumus – „Šīs svētdienas brokastis būs mans uzdevums“, „Šonedēļ paguli ilgāk – izvedīšu sunikatru rītu“, „Šodien Tevi palutināšu ar masāžu“ un daudzus citus.

Tie, kas vēlas apsolīt kaut ko ļoti personisku, atradīs neaizpildītās kartītes, kurā var ierakstīt savasīpašās ieceres. Atliek katru solījumu apstiprināt ar savu parakstu, un īpaša dāvana otrajai pusītei irsagatavota!

Par „Brīnumaino kastīti“ jautājiet „Lieliska dāvana“ veikalā t/c „Domina“ vai pasūtiet pa tālr. +371 6601 8025

Назад