LV
Pašapkalpošanās Kontakti
Preces grozā
Jūsu pirkumu grozs ir tukšs
Pēc dāvanas izvēles, nospiediet pogu pievienot pirkuma grozam
Patīk

Zvaigžņu diena

Mēs visi zinām, ka Ziemassvētki ir brīnumu laiks, tāpēc šogad esam sagatavojuši Jums ko īpašu! Visu decembri Jūs iepriecinās ZVAIGŽŅU DIENAS! Tie ir ĪPAŠĀ LAIKĀ veidoti - ĪPAŠAS CENAS piedāvājumi veidoti speciāli tuvojošos svētku periodā. Nepalaidiet garām iespēju parsteigt sevi un savus tuviniekus ar oriģinālām un pašām labākajām dāvanām!

 

PIEDALĪTIES SPĒLĒ IR ĻOTI VIENKĀRŠI: *Seko jaunumiem par ZVAIGŽŅU DIENAS  īpašajiem piedāvājumiem “Lieliska dāvana” Facebook profilā vai e-pastu izsūtnēs *Uzsākt meklēt ZVAIGZNES (akcijas piedāvājumus) šeit:

Piekrītu spēles noteikumiem

REĢISTRĒTIES

 

SPĒLES NOTEIKUMI UN NOSACĪJUMI

Spēles organizators: SIA “Lieliska dāvana” Spēles periods: no 8.12.2017. līdz 24.12.2017 *Precīzas īpašo piedāvājumu iegādes stundas ir publicētas “Lieliska dāvana” Facebook.com profilā un e-pastu izsūtnes vēstulēs īpašā piedāvājuma dienā.

*Dotās spēles ietvaros, Jums būs iespēja iegādāties līdz pat 11 īpašajiem piedāvājumiem par speciālu cenu (īpašās spēles stundās), kuri tiks atzīmēti ar spēles īpašo simbolu. Kādu īpašo piedāvājuma cenu un kur Jūs varēsiet atrast ZVAIGŽŅU DIENAS piedāvājumus  (tiešāk – piedāvājumi, kas aprakstīti šajos noteikumos) Jūs uzzināsiet – www.lieliskadavana.lv , “Lieliska dāvana” e-pastu izsūtnēs un facebook.com uzņēmuma profilā.

*ZVAIGŽŅU DIENAS spēles piedāvājumi būs pieejami tikai elektroniskā veidā www.lieliskadavana.lv mājas lapā. Spēle ZVAIGŽŅU DIENA nebūs pieejama SIA “Lieliska dāvana” veikalos un citās pārdošanas vietās.

*Spēles periodā jebkurš no SIA “Lieliska dāvana” piedāvājumiem var kļūt par īpašo piedāvājumu ZVAIGŽŅU DIENAI.

*Spēles dalībnieki, reģistrējot savu e-pasta adresi ZVAIGŽŅU DIENA īpašo piedāvājumu saņemšanā, piekrīt, ka viņu informācija (e-pasta adrese un/vai Vārds) tiks izmantoti tiešās reklāmas nolūkā un piekrīt, ka SIA “Lieliska dāvana” drīkst apstrādāt, uzglabāt un izmantot viņu datus tiešās reklāmas izsūtīšanas nolūkos. Spēles dalībnieki, kuri nevēlas saņemt tiešās reklāmas materiālus savā e-pastā, to paziņo rakstot uz info@lieliskadavana.lv

*Dalībniekiem jaunākiem par 16 gadu vecumu nav atļauts piedalīties spēlē. Personām, kas jaunākas par 18 gadiem nepieciešama vecāku vai aizbildņu piekrišana, izņemot tos gadījumus, kad personai ir personīgie materiālie līdzekļi.

*Spēles dalībnieki var viegli atteikties no dažādu jaunumu un akcijas piedāvājumu saņemšanas, saņemtajā e-pasta nospiežot – “Atteikties no jaunumu saņemšanas”

*Spēles organizatori patur tiesības mainīt spēles noteikumus, par tiem paziņojot www.lieliskadavana.lv mājas lapas vietnē.

* Īpašie ZVAIGŽŅU DIENAS piedāvājumi netiek mainīti pret naudu.

* Ja Jums ir radušies jautājumi, lūdzam, rakstīt uz info@lieliskadavana.lv.

 

VISBIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI (F.A.Q.)

  1. Vai visi ZVAIGŽŅU DIENAS īpašie piedāvājumi parādīsies vienā laikā?

Piedāvājumi mājas lapā www.lieliskadavana.lv neparādās vienā, noteiktā laikā. Visi 11 īpašie piedāvājumi būs pieejamas dažādās dienās. Dienu un precīzas īpašo piedāvājumu stundas Jūs uzzināsiet – www.lieliskadavana.lv, “Lieliska dāvana” e-pastu izsūtnēs un facebook.com uzņēmuma profilā.

  1. Kā atrast ZVAIGŽŅU DIENAS īpašos  piedāvājumus?

Īpašos spēles piedāvājumus meklējiet dāvanu sarakstos www.lieliskadavana.lv mājas lapā vai kategorijā ar kuru īpašais piedāvājums varētu būt saistīts.

 

ZVAIGŽŅU DIENAS  galvenā bilde ir dāvanu kastīte ar zvaigznīti, esiet aktīvi!