Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes un sociālo tīklu spraudņi, lai nodrošinātu netraucētu vietnes darbību, analizētu apmeklētāju aktivitātes un nodrošinātu personalizētas reklāmas. Jūs varat pārvaldīt sīkdatnes savos uzstādījumos. Plašāka informācija Privātuma politika.
4.7 vērtējums (vairāk nekā 4000 atsauksmes) Bezmaksas maiņa un piegāde Derīgs 12 mēnešus. Uzņēmumiem B.U.J. Tirdzniecības vietas Palīdzība
LV
RU
Pašapkalpošanās
Izlase

Lieliska dāvana lojalitātes klubs

Kā kļūt par lojalitātes kluba dalībnieku?

1. Ja esat reģistrējies vietnē www.lieliskadavana.lv, autorizējieties savā kontā, noklikšķiniet uz "Mans profils", izvēlieties "Lojalitātes klubs" un atzīmējiet, ka vēlaties kļūt par lojalitātes kluba dalībnieku.

2. Ja neesat reģistrējies vietnē www.lieliskadavana.lv, izveidojiet kontu, noklikšķiniet uz "Mans profils" un izvēlieties "Lojalitātes klubs" - ja atzīmēsiet, ka vēlaties kļūt par lojalitātes kluba dalībnieku, Jūs jau piedalīsieties lojalitātes klubā.

 

Kāpēc kļūt par lojalitātes kluba dalībnieku?

1. Lojalitātes kluba dalībnieki savā kontā atradīs 3 punktus, tiklīdz pievienosies (1 punkts = 1 EUR). Šos uzkrātos punktus var izmantot, lai samaksātu līdz 50% no groza vērtības (piemēram, ja vēlaties iegādāties dāvanu, kas maksā 20 EUR, varat izmantot līdz 10 punktiem un ar tiem samaksāt līdz 10 EUR*).

2. Par katru pirkumu e-veikalā www.lieliskadavana.lv, 10% atgriežas lojalitātes kluba dalībnieka kontā. Groza vērtība (piemēram, pēc dāvanas iegādes par 20 EUR kontā tiek ieskaitīti 2 punkti). Uzkrātos punktus var izmantot, lai samaksātu līdz pat 50% groza vērtības nākamajā iepirkšanās reizē*.

3. Lojalitātes kluba dalībniekiem ir iespēja pāriet uz otro līmeni un dzimšanas dienā saņemt vēl vairāk priekšrocību - pat 10 punktus uz „Lieliska dāvana“ kontu pēc iepirkšanās www.lieliskadavana.lv par vismaz 100 EUR dzimšanas dienā . Ienāciet savā kontā un kļūstiet par 2. līmeņa Lojalitātes kluba dalībnieku.

• Iegūtie "Lieliska dāvana" punkti ir derīgi vienu gadu sākot ar datumu, kurā tie iegūti.

• Plašāk iepazīties ar noteikumiem vari "Lieliska dāvana" lojalitātes klubā šeit.

 

*Lojalitātes klubā neietilpst: veikalu un tirdzniecības centru dāvanu kartes, pilsētas kartes, „Lieliska dāvana“ nomināla kartes, t. i., par šīm precēm punkti netiek uzkrāti un par tām nav iespējams norēķināties ar uzkrātajiem punktiem.