LV
Pašapkalpošanās Kontakti
Preces grozā
Jūsu pirkumu grozs ir tukšs
Pēc dāvanas izvēles, nospiediet pogu pievienot pirkuma grozam
Patīk

Svini mācību gada sākumu kopā ar „Lieliska dāvana”!

2015-08-27

Otrdien, Zinību dienā – 1.septembrī, plkst.: 14:30 „Lieliska dāvana” sadarbībā ar  „Skrīveru saldumi” un „Kinoblogeri piedāvā” aicina iesākt mācību gadu kopā ar ģimeni, skatoties animācijas filmu – „Prāta spēles”.

„Lieliska dāvana” aicina uz īpašo zinību dienas seansu filmai „Prāta spēles”. Jūs sagaidīs konkurss, „laimīgie krēsli” un vēl dažādi pārsteigumi gan lieliem, gan maziem.

Katra cilvēka uzvedību nosaka piecas galvenās emocijas: prieks, skumjas, dusmas, riebums un bailes, un šī filmiņa ir tieši par tām. Filma interesantā un izglītojošā veidā stāsta par 11 gadīgas meitenes Railijas un viņas vecāku emocijām, kas vada viņu notikumus dzīvē.

Pēc svinīgās daļas skolā gaidīsim Jūs ar bērniem kino, lai kopīgi nosvinētu mācību gada sākšanos. Mācību gada sākums ir labs atskaites punkts, lai uzsāktu ko jaunu, mainītu ieradumus, nospraustu jaunus mērķus un dotos jaunos piedzīvojumos. Tādēļ, „Lieliska dāvana” novēl katram atrast veidu kā pilnveidot sevi.

Ja meklējat iedvesmu dāvanai skolniekam vai paši sev jaunam hobijam, ir vērts ielūkoties www.lieliskadavana.lv, sadaļā Apmācības. Tur atradīsiet dāvanu idejas jaunu iemaņu iegūšanai vai esošo pilnveidošanai, kā piemēram – angļu valodas kursu apmeklējums, loku šaušanas apmācību, deju nodarbības, individuālo apmācību jāšanā ar zirgu un vēl, un vēl! „Lieliska dāvana” piedāvā plašu piedzīvojumu dāvanu karšu izvēli – atliek tikai izvēlēties piemērotāko!

PIRKT BIĻETI

Atpakaļ