LV
Pašapkalpošanās Kontakti
Preces grozā
Jūsu pirkumu grozs ir tukšs
Pēc dāvanas izvēles, nospiediet pogu pievienot pirkuma grozam
Patīk

Rīgā notiks Latvijas atklātais sporta klinšu kāpšanas čempionāts

2014-07-04

Rīgā notiks Latvijas atklātais sporta klinšu kāpšanas čempionāts

Pirmo reizi Latvijā tiek veidots profesionāls klinšu kāpšanas pasākums, kurā iespēja piedalīties, būs ne tikai profesionāļiem un sportistiem, bet arī visiem interesentiem, kuri varēs izmēģināt savus spēkus klinšu kāpšanā. Pasākuma mērķis ir popularizēt klinšu kāpšanas sportu Latvijā un pievērst sabiedrības uzmanību šim interesantajam sporta un atpūtas veidam, ar kuru var nodarboties gan pieaugušie, gan bērni.

No 5. līdz 30. jūlijam t/p Alfa apmeklētājiem un citiem interesentiem būs iespēja izmēģināt savas prasmes uz ātrumkāpšanas sienas un reģistrēt savu personīgo ātrumkāpšanas rekordu. Labākie 16 vīrieši un sievietes tautas klasē un 16 jaunieši vecuma grupā līdz 14 gadiem tiks aicināti piedalīties noslēguma čempionātā un cīnīties par titulu – Ātrumkāpējs 2014.

Čempionāta ietvaros tiks rīkotas arī profesionālo sportistu Latvijas atklātais čempionāts sporta kāpšanā - ātrumkāpšanas disciplīnā, kur visiem būs iespēja redzēt, kā to dara sportisti, kuri ar to nodarbojas profesionāli. Čempionāta dalībnieki fināla sacensībās cīnīsies arī par naudas balvām 500 € vērtībā.

Plašāku informāciju par čempionātu meklē www.speedclimbing.lv. Dalības maksa čempionātā – 1€. Nāc un pārliecinies, ka to spēj arī tu! 

Organizē SIA Lieliska dāvana un Sporta un industriālās kāpšanas asociācija sadarbībā ar t/p Alfa. Pasākuma norisi atbalsta t/p ALFA, PL LOGISTICS, kapsanassienas.lv, ISOSTAR, Ceļotājs, Red Bull, Piedzīvojumu parks „Tarzāns”, Latvijas Alpīnistu savienība

Informatīvie atbalstītāji – pieci.lv, EHR. Veselība, Rīga 24, Kas Jauns, Dienas žurnāli, TVNET, Rimi, Rīgas dome.

Atpakaļ