LV
Pašapkalpošanās Kontakti
Preces grozā
Jūsu pirkumu grozs ir tukšs
Pēc dāvanas izvēles, nospiediet pogu pievienot pirkuma grozam
Patīk

Lieliska dāvana Ziemassvētkos - daļiņa no Mēness!

2011-12-05

Lieliska dāvana Ziemassvētkos - daļiņa no Mēness!

Katru gadu mēs saskaramies ar dilemmu par to, kā pārsteigt tuviniekus un mīļotos svarīgajās ziemas brīvdienas, bet šogad dāvanu eksperti no „Lieliska dāvana“ piedāvā unikālu dāvanu, kas pārsteigs katru tās saņēmēju un dos iespēju kļūt par īpašnieku daļiņai no Mēness!

Droši vien izklausās neticami, bet tas ir diezgan reāli, jo iegādājoties dāvanu karti/čeku „Kļūsti par Mēness īpašnieku“!, saņemsiet dokumentus, kas apliecina īpašuma tiesības uz kosmiskā objekta teritorijas daļu.

„Varbūt daudzi ir dzirdējuši par šādu iespēju, bet tikai neliela daļa zina, ka tas tik tiešām ir iespējams. Tādēļ, „Lieliska dāvana“ sadarbībā ar uzņēmumu „Lunar Embassy Baltic“ vienojās par iespēju piedāvāt katram no mums būt tuvāk Mēnesim. Un kāpēc lai gan tas nebūtu, kā Ziemassvētku vai Jaunā gada brīnums“? - stāsta „Lieliska dāvana“ direktors Evaldas Kundrotas.

Tagad ikviens var kļūt par kaimiņu daudzām slavenībām, kurām jau ir īpašums uz Mēness. Starp tiem - ASV prezidenti - Ronalds Reigans, Džordžs V. Bušs, aktieri un mūziķi - Miks Džagers, Džons Travolta, Toms Krūzs, kā arī tādi populāri cilvēki Krievijā kā, Laima Vaikule, Dmitrijs Nagijevs, un citi.

Kā izsakās Mēness Vēstniecības Baltijas reģiona pārstāvis Aleksandrs Kukels, „Varbūt šodien šāda dāvana šķiet, ekscentriska un nereāla, bet pēc kāda laika noteikti tiks novērtēta tās vērtība. Apmēram simts gadus pēc programmas sākuma mēness un citu debess ķermeņu īpašumu pienācīgi novērtēt spēs Jūsu mazbērni saņemot savu mantojumu.“

Tiem, kuri ir norūpējušies par šāda īpašuma drošību, „Lunar Embassy Baltic“ pārstāvji stāsta, ka tas ir stingri noteikts īpašuma dokumentos, ko persona saņem. „Šie dokumenti ir starptautiski un īpašuma iegāde ir legāla. Klients, līdz ar īpašuma tiesības apliecinošu dokumentu, saņem konstitūciju, tiesību hartu un karti, kurā shematiski attēlota iegādātā īpašuma atrašanās vieta“, - stāsta A.Kukels un piebilst, ka pirkums tiek iereģistrēts speciālā starptautiskā īpašumu reģistrā, kurā tiek reģistrēti visi īpašnieki, nepieļaujot iespēju vairākkārtīgi pārdot vienu un to pašu īpašumu.

Dāvanu kartes/čeka „Kļūstiet par Mēness īpašnieku“! saņēmējam ir tiesības uz vienu akru (4047m²) uz Mēness virsmas. Ekskluzīvās dāvanu kartes ir pieejamas lielveikalos MAXIMA XX un XXX visā Latvijā, kā arī mājas lapā www.lieliskadavana.lv. Turklāt, interneta portāls piedāvā iegādāties īpašumu arī uz citām planētām, piemēram, Marsa vai Venēras.

Atpakaļ