LV
Pašapkalpošanās Kontakti
Preces grozā
Jūsu pirkumu grozs ir tukšs
Pēc dāvanas izvēles, nospiediet pogu pievienot pirkuma grozam
Patīk

„Lieliska Dāvana“ prezentē Latvijā pirmo 3D ilūzijas reklāmu

2012-07-20

„Lieliska Dāvana“ prezentē Latvijā pirmo 3D ilūzijas reklāmu

Kā liels pārsteigums visiem, kas apmeklēs „Lieliska dāvana“ veikalu t/c Domina, būs Latvijā pirmā publiski sastopamā 3D uzlīme uz grīdas. Šī ilustrācija rada iespaidu, ka no grīdas virsmas parādās liels zilonis ar dāvanām. Sagatavotais 3D formāts, rada patiesas realitātes iespaidu. Turklāt, lai pilnībā izbaudītu šo skatu nav nepieciešamas speciālās 3D brilles, atliek vien mazliet pievērt acis. Optiskā ilūzija ir lieliski saskatāma arī foto un video formātā.

3D ilustratīvā formāta uzlīmes jau pāris gadus ir kā pavisam jauna pieeja reklāmai un izgatavotas dažādās pasaules valstīs, radot realitātes efektu, it kā neticamam notikumam. Kā piemēru minot lielu bedri uz ceļa, kurā ieskatoties, redzama pavisam cita pasaule. Lai panāktu šādu efektu, nepieciešams īpaši izstrādāts dizains, kas izmaina telpas proporcijas, dziļumu un apjomu, kā arī pašas uzlīmes izgatavošana.

Kā stāsta  „Lieliska dāvanadirektors Evaldas Kundrotas: „Nonākot mūsu veikalā Jūs variet sajusties kā cita pasaulē un ieraudzīt pavisam neierastas lietas. Ideja ir, ka pērkot dāvanas klients saņem jaunas un pozitīvas emocijas, lai pirkšanas process nesagādātu satraukumu, bet dāvinietu prieku. Dāvanu pirkšanai jāiepriecina arī pašu pircēju, nevis tikai tās saņēmēju, un mēs ticam, ka dāvanu meklēšanu un iegādāšanos var izbaudīt!“.

Lai ikvienam, kam ir vēlme Latvijā pirmo, publisko, telpisko 3D ilūziju apskatīt, „Lieliska dāvana“ sola, ka tā uz veikala grīdas būs sastopama ilgāku laika posmu un to varēs apskatīt t/c Domina darba laikos, arī brīvdienās.

„Lieliska dāvana aicina arī Jūs doties uz Zilonīša dāvanu pasauli 3D formātā un ļauties optiskajai ilūzijai!

Atpakaļ