LV
Pašapkalpošanās Kontakti
Preces grozā
Jūsu pirkumu grozs ir tukšs
Pēc dāvanas izvēles, nospiediet pogu pievienot pirkuma grozam
Patīk

„Lieliska dāvana“ mājas lapa ir atklāta!

2011-09-01

„Lieliska dāvana“ mājas lapa ir atklāta!

No šī brīža visi, kas dāvanas meklē internetā, var droši izvēlēties www.lieliskadavana.lv un iegādāties dāvanas ar smaidu!

Palaists 2011.gada septembrī, online dāvanu veikals pārsteidz ar novatorisku un acis iepriecinošu dizainu, rūpīgi atlasītām dāvanu kategorijām un ērtu dāvanu meklēšanas rīku, kas darbojas pēc atslēgvārda, cenas vai vietas.

Šeit Jūs varat iegādāties dāvanas dažu minūšu laikā, jo pirkšanas procesa soļi ir skaidri un viegli. Tāpat kā reģistrācija mūsu mājas lapā - viss, kas nepieciešams, lai kļūtu par lieliskadavana.lv lietotāju ir ievadīt savu e-pastu un paroli. Reģistrētie lietotāji varēs izmantot īpašu piedāvājumu priekšrocības. Turklāt viņi saņems īpašus atlaižu kodus, kas ļaus iegādāties dāvanas daudz lētāk!

Dāvanu var saņemt 24 stundas diennaktī, jo mēs piedāvājam iespēju drukāt dāvanu čekus pašiem vai nosūtīt to saņēmējam pa e-pastu. Vai arī Jūs varat izvēlēties piegādi ar kurjeru, lai dāvanu atvestu tieši pie Jums uz mājām vai biroju.

Viegla navigācija un detalizēts paskaidrojumus pie katra dāvanas iegādes soļa palīdzēs Jums iegādāties dāvanu tikai dažu minūšu laikā. Un ja ir kādi jautājumi, mēs vienmēr esam šeit, lai palīdzētu Jums!

Atpakaļ