LV
Pašapkalpošanās Kontakti
Preces grozā
Jūsu pirkumu grozs ir tukšs
Pēc dāvanas izvēles, nospiediet pogu pievienot pirkuma grozam
Patīk

Īpašais Māmiņdienas seanss

2015-04-30

Īpašais Māmiņdienas seanss

 Apsveic māmiņu kopā ar „Lieliska dāvana”!

Svētdien,Mātes dienā - 10.maijā, plkst. 13:30 „Lieliska dāvana” sadarbībā ar „Skrīveru saldumi” un „Kinoblogeri piedāvā” aicina pavadīt laiku kopā ar mammu, apmeklējot īpašo māmiņdienas seansu filmai – „Adelainas gadi”.

Gaišums un mīļums ir jāsniedz ik dienas, taču šajā dienā māmiņas tiek lutinātas un samīļotas visvairāk. Pavadi laiku kopā ar  mammu – pasaki paldies par visu ko viņa Tev devusi šai pasaulē. Pasaki paldies par nesavtīgām rūpēm, pacietību un gādību Tevi audzinot!

„Lieliska dāvana” aicina uz īpašo māmiņdienas seansu filmai „Adelainas gadi”. Tevi un Tavu mammu sagaidīs konkursi, „laimīgie krēsli” un vēl dažādi pārsteigumi! Arī apsveikums un pārsteigums katrai mammai no „Skrīveru saldumiem”

Ja meklē īpašu dāvanu mammai, tad biļete uz šo seansu būs tieši laikā! Vēl plašāku dāvanu klāstu meklē – www.lieliskadavana.lv, kur atradīsi SPA, relaksācijas un restorānu piedāvājumus mammai, kura vēlas mierīgu atpūtu. Mammai - aktīvās atpūtas cienītājai, atradīsi lidojumus, ūdens izklaides, moto - piedzīvojumus un ne tikai.

Šī romantiskā drāma ir par jaunu meiteni, kura būdama 29 gadus veca piedzīvo autoavāriju, pēc kuras vairs nenoveco.  Adelainas meita ir vienīgā, kura zina viņas noslēpumu. Pēc daudziem, vientulībā pavadīties gadiem Adelaina beidzot sastop vīrieti, ar kuru vēlētos novecot. Viņa pieņem lēmumu, kas izmainīs visu viņas dzīvi. 

PIRKT BIĻETI

Atpakaļ