Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes un sociālo tīklu spraudņi, lai nodrošinātu netraucētu vietnes darbību, analizētu apmeklētāju aktivitātes un nodrošinātu personalizētas reklāmas. Jūs varat pārvaldīt sīkdatnes savos uzstādījumos. Plašāka informācija Privātuma politika.
LV
Pašapkalpošanās Kontakti
Preces grozā
Jūsu pirkumu grozs ir tukšs
Pēc dāvanas izvēles, nospiediet pogu pievienot pirkuma grozam
Patīk

Bezmaksas piegāde visā Latvijā no 24.novembra

2015-11-24

Bezmaksas piegāde visā Latvijā no 24.novembra

Laikā no  24.novembra līdz 31.decembrim, veicot dāvanu karšu pasūtījumu mūsu mājaslapā www.lieliskadavana.lv, dāvanu piegāde visā Latvijā – BEZ MAKSAS!

Ja piegāde notiek Rīgas teritorijā, pasūtījums, kas veikts darba dienā līdz plkst.13, tiks piegādāts tajā pašā dienā līdz plkst.18, savukārt ja pasūtījums veikts pēc plkst.13, dāvanu karte tiks piegādāta nākamās darba dienas laikā. Lai saņemtu dāvanu līdz 24.decembrim,  pasūtījumu iespējams veikt līdz 23.decembra plkst.13.

Ja piegāde nepieciešama Latvijas teritorijā, pasūtījums kas veikts līdz darba dienas plkst.13, tiks piegādāts nākamajā darba dienā no 9:00 līdz 17:00. Lai saņemtu dāvanu līdz 24.decembrim, pasūtījumu nepieciešams veikt līdz 21.decembra plkst.13.

Lūdzam ņemt vērā, ka piegāde notiek tikai darba dienās. Sestdien un svētdien, kā arī svētku dienās piegāde netiek veikta. Pasūtījumi, kas veikti šajās dienās tiks piegādāti nākamajā darba dienā. 

Atpakaļ