LV
Pašapkalpošanās Kontakti
Preces grozā
Jūsu pirkumu grozs ir tukšs
Pēc dāvanas izvēles, nospiediet pogu pievienot pirkuma grozam
Patīk

Atrodi MELNO KAĶI un savu LIELO atlaidi

2017-11-14

Atrodi MELNO KAĶI un savu LIELO atlaidi

Pēdējos gados īpaši aktuāla kļūst „Melnās piektdienas izpārdošana“ arī tiem iepirkšanās faniem, kuri dod priekšroku iegādāties sev vajadzīgo internetā.  Bez rindām, elkoņu dunkām sānos - visu mierīgi izpētot un atrodot sev vispiemērotāko. Arī mēs „Lieliska dāvana“ jau otro gadu pēc kārtas savā  interneta veikalā –http://www.lieliskadavana.lv  un mūsu veikalos piedāvāsim nebijušas atlaides,  neaizmirstamiem piedzīvojumiem! Atlaides, kuras kļūst par īstenību tikai vienreiz gadā– viss, kas Tev jādara,  jasameklē melnais kaķis un jāizvēlas kārotā dāvana!

Mēs esam īpaši parupējušies par vairāk kā 60 kārdinošiem atlaižu piedāvājumiem, kas būs spēkā tikai 24h, tikai un vienīgi 24.11.2017. Nenokavē!

Kino fani sarosāties - 24. novembrī – Jūs būsiet sajūsmā! Forum Cinemas apmeklējumam, kino biļetēm 2 personām -  ļoti patīkama atlaide! Nepalaid garām iespēju laicīgi iegādāties biļetes uz tādiem bestselleriem kā “Zvaigžņu kari: Pēdējie džedi ”, ģimenisko un jautro filmu “Kā izglābt Ziemassvētkus” un bēriem tik ļoti mīļo “Lācēna Padingtona piedzīvojumi 2” multenīti.

Vēsais ziemas laiks tā vien mudina mūs, daiļā dzimuma pārstāves, atrast kādu jauku saloniņu, kurā varētu relaksēties, aizmirst ikdienas kņadu un baudīt mierpilnu atpūtu.  Ārstniecības – skaistumkopšanas salons “VSPA pārsteigs Jūs ar plašu un daudzveidīgu SPA rituālu klāstu, sākot ar “Relaksējošo lavandas SPA rituālu” un veselības uzlabošanai veltīto atvesaļošanās kūri “Dūņu dziedējošais spēks”. Savukārt, skaistumkopšanas salons Elizabete SPA Jūs lutinās ne tikai ar pārsteidzoša apmēra atlaidēm, bet gan ar unikālām un eksotiskām relaksācijas procedūrām. Viena no iecienītākajām “Karalisks 4 procedūru kompleks” un gardais 4 procedūru SPA rituāls “Macaron”. Tie noteikti nav visi piedāvājumi – turpinājums noteikti būs, bet mēs paturēsim nelielu intrigas daļu...

Tas vēl nav viss- īpaši atlaižu piedāvājumi  aizraujošajām kvesta istabām un prāta asināšanas spēlēm. Izkļūsti no cietuma, atrisini mūmijas noslēpumu vai pārbaudi cik stipra ir tava nervu sistēma šausminošajā “Slaughter house” kvesta istabā. Kopā ar draugiem, šis piedzīvojums noteikti būs neaizmirstams!

Aktīvākas atpūtas cienītājiem burvīgi piedāvājumi no zirgu sētas “Dārziņi”, kur ne tikai varēsiet doties izjādē viens pats , bet noorganizēt burvīgu brīvdienu savai ģimenei. Bet tas vēl nav viss, norzares profesionāļi piedāvā arī īpašu dāvanu karti ar kuras palīdzību Jūs varēsiet uzsākt jāšanas pamatkursus un kas zin varbūt kļūt par pasaulē slavenu žokeju!

TIKAI PIE MUMS! UNIKĀLI, AIZRAUJOŠI UN IESPAIDĪGI! Jā , tieši šie vārdi raksturo nepārspējamo “Monster Truck”, speciāli veidota trase Lietuvā, gandrīz 2m augstas riepas un motora rēcieni! Ah, adrenalīna pārpilnība un varas sajūta vadot šo monstru. Atlaides? Nu, bet protams! meklē tās 24. novembrī mūsu mājas lapā!

Šie ir tikai daži no īpašajiem piedāvājumiem ar nebijušām atlaidēm, kurus „Melnās piektdienas  izpārdošanā“ varēsi iegādāties mūsu mājas lapā un veikalos. Meklē melnā kaķa simbolu un informāciju par TOTĀLO IZPĀRDOŠANU mūsu sociālajos kontos un plašsaziņas interneta vietnēs! Tiekamies nepārspējamo atlaižu pasaulē!

 https://www.lieliskadavana.lv/melnas-piektdienas-izpardosana

Atpakaļ