LV
Pašapkalpošanās Kontakti
Preces grozā
Jūsu pirkumu grozs ir tukšs
Pēc dāvanas izvēles, nospiediet pogu pievienot pirkuma grozam
Patīk

ATRODI MELNO KAĶI UN SAVU IZDEVĪGĀKO PIEDĀVĀJUMU

2018-11-20

ATRODI MELNO KAĶI UN SAVU IZDEVĪGĀKO PIEDĀVĀJUMU

Pēdējos gados īpaši aktuāla kļūst „Melnās piektdienas izpārdošana“ arī tiem iepirkšanās faniem, kuri dod priekšroku iegādāties sev vajadzīgo internetā.  Bez rindām, elkoņu dunkām sānos - visu mierīgi izpētot un atrodot sev vispiemērotāko. Arī mēs „Lieliska dāvana“ jau trešo gadu pēc kārtas savā interneta veikalā – http://www.lieliskadavana.lv  un veikalos piedāvāsim nebijušas atlaides neaizmirstamiem piedzīvojumiem! Atlaides, kuras kļūst par īstenību tikai vienreiz gadā– viss, kas Tev jādara,  jāsameklē melnais kaķis un jāizvēlas kārotā dāvana!

Mēs esam īpaši parūpējušies par vairāk kā 100 kārdinošiem atlaižu piedāvājumiem, kas būs spēkā 24h, tikai un vienīgi 23.11.2018. Nenokavē!

Vēsais ziemas laiks tā vien mudina daiļā dzimuma pārstāves, atrast kādu jauku saloniņu, kurā varētu relaksēties, aizmirst ikdienas rosību un baudīt mierpilnu, relaksējošu atpūtu.  Ārstniecības – skaistumkopšanas salons “VSPA pārsteigs Jūs ar plašu un daudzveidīgu SPA rituālu klāstu, sākot ar “Vitamīniem bagāto ābolu SPA rituālu” un beidzot ar veselības uzlabošanai veltīto atveseļošanās kūri “Dūņu dziedējošais spēks”. Savukārt, skaistumkopšanas salons Elizabete SPA Jūs lutinās ne tikai ar pārsteidzošām atlaidēm, bet arī ar unikālām un eksotiskām relaksācijas procedūrām. To starpā būs gan viena no izsmalcinātākajām SPA procedūrām “Dzintara SPA rituāls”, gan rudenīgā “Pīlādžu SPA kūre”, kā arī īpašā, vīriešu dzimtes pārstāvjiem tik kārdinošā, “Alus masāža”. Tie ir tikai pāris piedāvājumi no visiem. Jūs sagaida vēl vairāk enerģiju atjaunojošas un labsajūtu uzlabojošas procedūras!

Tas vēl nav viss- īpaši atlaižu piedāvājumi  aizraujošajām kvesta istabām un prāta asināšanas spēlēm. Nozodz lielo loterijas balvas fondu, paspēj nodot gada atskaiti pēc kārtīgas korporatīvās ballītes “L’Escape Rooms” kvestu istabās vai izbaudi 70.-80.gadu disko kluba atmosfēru „Lock Action” izlaušanās istabā.

Vienreizējas sajūtas varēsiet gūt izbaudot pastaigu mākoņos, slīdot vienā solī ar vēju pāri koku galotnēm, kādā no Latvijas skaistākajām skatu vietām.  Biedrība “Gaisa baloni” piedāvā iespēju baudīt neaizmirstamus Latvijas skaistos dabas skatus no putna lidojuma. Ja labāk tomēr jūtaties uz zemes, tad droši varat iejusties Robina Huda lomā šaujot ar loku sporta klubā “Amazones” vai doties vēsturiskā izjādē ar „Happy Hobby Horses“ zirgiem, baudot romantisku vai ģimenisku kopā būšanu.

Ja labāk tomēr dodat priekšroku atpūtai iekštelpās, relaksējoties baseinā vai baudot pirts siltumu, Jums noteikti patiks atpūta “Aquadream” SPA centrā – baseins, džakuzi, turku un somu pirtis, infrasarkano staru kabīne un sāls istaba! Un tas viss vienuviet! Ja vēlaties nesteidzīgu un bezrūpīgu atpūtu ārpus pilsētas kņadas, Jums noteikti patiks “Sventes muižā” – mājīgā, pagājušā gadsimta celtajā muižā, kurā iekārtota 4* viesnīca. Nakšņošana, vakariņas un brokastis diviem par īpaši pievilcīgu cenu!

Šie ir tikai daži no īpašajiem piedāvājumiem ar nebijušām atlaidēm, kurus „Melnās piektdienas izpārdošanā“ varēsiet iegādāties mūsu mājas lapā un veikalos. Meklē melnā kaķa simbolu un informāciju par TOTĀLO IZPĀRDOŠANU mūsu sociālajos kontos un plašsaziņas interneta vietnēs! Tiekamies nepārspējamo atlaižu pasaulē!

 https://www.lieliskadavana.lv/melnas-piektdienas-izpardosana

Atpakaļ