LV
Pašapkalpošanās Kontakti
Preces grozā
Jūsu pirkumu grozs ir tukšs
Pēc dāvanas izvēles, nospiediet pogu pievienot pirkuma grozam
Patīk

4.maija svētkos Latvijas iedzīvotājiem tiek dāvināti aizraujoši, bezmaksas piedzīvojumi un izklaides!

2018-04-20

4.maija svētkos Latvijas iedzīvotājiem tiek dāvināti aizraujoši, bezmaksas piedzīvojumi un izklaides!

 „Šogad ir Latvijas simtgades gads, tāpēc šim lielajam notikumam par godu mēs vēlamies īpaši iepriecināt Latvijas iedzīvotājus, dāvinot pašas skaistākās dāvanas - neaizmirstamas emocijas, kopā pavadītu laiku un īstu svētku sajūta,” uzsver Liene Vēciņa, uzņēmuma „Lieliska dāvana” mārketinga vadītāja.

Lai apmeklētu bezmaksas pasākumus visā Latvijā, dalībnieki tiek aicināti reģistrēties www.lieliskadavana.lv mājas lapas vietnē līdz 3. maija, plkst 16:00 . Jāņem vērā, ka vietu skaits uz pasākumiem ir ierobežots, tāpēc pieteikšanos nevajadzētu atlikt uz pēdējo brīdi. Pagājušā gadā „Lieliska dāvana” sarūpētos bezmaksas pasākumus apmeklēja vairak nekā 400 cilvēku.

Svētku svinēšanai ikviens var izvēlēties piemērotākās aktivitātes dažādās Latvijas pilsētās – gan aktīvu atpūtu un piedzīvojumus dabā, gan mierīgāku atpūtu ar masāžu, SPA procedūru u.tml.

 

Izjāde ar ponijiem

Visi, kam patīk dzīvieki, 4.maijā tiek gaidīti Zirgu sētā un mini zoo „Dārziņi“ Ķekavas novadā. Bērniem būs interesanti apskatīt jenotu, nūtrijas, murkšķus, trusīšus, ponijas, zirgus, aitas, kazas, alpakas, kā arī pabarot dzīvnieciņus ar līdzi paņemtajiem burkāniem un protams veikt ģimeniskus foto. Pieredzējuša instruktora pavadībā tiks nodrošināta izjāde ar poniju bērniem, bet lielākie bērni varēs sēsties lielā zirga mugurā dzīvās rindas kārtībā.

 

Atpūtas kuģītis „Vecrīga“

Svētku nosakaņai 4.maijā aicina arī atpūtas kuģīti „Vecrīga”. Stundu garā braucienā pa Daugavu varēs ķert sauli un baudīt skaistu panorāmu – Vecrīgas torņus, Prezidenta pili, Nacionālo bibliotēku, Rīgas pasažieru ostu, TV torni Zaķusalā u.c. Patiesi sajūtot mūsu valts simtgades auru.

 

Šaut mērķī kā Robins Huds

Visi, kam patīk šaušana, aicināti uz loka šaušanas sporta klubu „Amazones” Ogres novadā, kur brīvdabas šautuvē varēs apgūt loka šaušanas prasmi pie Pasaules čempiona lokušaušanā. Apmācības un instrukcijas, atpūtas oāze, kur apmeklētāju rīcībā būs arī skaistā sporta bāzes teritorija un skatu tornis ar lielām šūpolēm tiem, kas vēl neuzspēja to izšūpoties Lieldienās.

 

Batuti un zivju ķeršana

Netālu no Jelgavas, Svētes pagastā, atpūtas komplekss „Grantiņi” aicina doties interesantā ekskursijā pa storu audzētavu un noķert īstu stori, tik vien kā pašiem paņemot līdzi makšķeri! Mazākie apmeklētāji varēs rotaļāties bērnu laukumā ar batutu atrakcijām, pēc aktivitātēm visus gaidīs silta tēja un iespēja pašiem noorganizēt pikniku dabas ielokā.

 

Atpūta Latvijas mazajā Šveicē

Laiska atpūta gaida Latvijas Šveicē - Siguldā, SPA Hotel “Ezeri”. Pa dienu pastaiga pa Siguldas kalniem un gravām, bet pēc tās - relaksācija ar ekoloģisku zāļu tēju un pašceptiem cepumiem viesnīcas vasaras terasē. Pašus mazākos priecēs rotaļu laukums un atspirdzinošs dzēriens atelpas brīdī. Turpat netālu Siguldā gaida arī cita izklaide - ekskursija pa Baltijas pirmo un lielāko lāzertaga centru, kas atrodas bijušajā sakaru bataljonā teritorijā ar iespēju piedalīties nelielā lāzertaga spēlē.

 

SPA prieki un veselība

Ja ir mirklis veselības uzlabošanai, veselības centrs „Krio”, Rīgā, svētkos aicina izmēģināt atjaunojošo krioprocedūru ķermenim, kas noris -150C sausos, aukstos tvaikos, kā arī nogaršot īpašo skābekļa kokteili. Savukārt ārstniecības - skaistumkopšanas salons "VSpa" Rīgā svētkos aicina uz ekspress apkakles zonas masāžu un profesionālu konsultāciju par muguras veselības stāvokli. Netālu Vecrīgā uz nelielu SPA piedzīvojumu aicina Garra Rufa SPA, kur 15 minūšu procedūrā varēs izbaudīt Garra Rufa SPA kūri kājām. Par veselību rūpēsies arī SPA viesnīca un restorāns “Pegasa Pils”, Jūrmalā, kas piedāvās apmeklēt sāls istabu un degustēt gardu picu.

 

Virtuālās realitātes piedzīvojums Liepājā

Liepājas Kartingu halle, svētkos aicina izbaudīt adrenalīnu un jautrību virtuālās realitātes piedzīvojumā. Apmeklētājus gaida nervus kutinošas virtuālās simulācijas, kas pārbaudīs gan fizisko sagatavotību, gan prātu amerikāņu kalniņi, dimensionālas disciplīnas un noteikti prātam neaptverami tehnoloģiju labirinti!

 

Brauc un met jeb - „Segway“ un disku golfs

Savukārt Rīgā, Kongresa nama laukumā, tiek gaidīti visi, kas vēlas izmeģini „Segway“ atrakciju – jaunās paaudzes braucamrīku, kas darbojas ar elektrisko motoru. Bet, ja pie sirds tukāvakas spēles, jādodas uz UFOGOLF laukumu Mežaparkā, kur visus gaida bezmaksas iespēja apgūt jauno atraktīvo - disku golfa spēli.

Atpakaļ