Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes un sociālo tīklu spraudņi, lai nodrošinātu netraucētu vietnes darbību, analizētu apmeklētāju aktivitātes un nodrošinātu personalizētas reklāmas. Jūs varat pārvaldīt sīkdatnes savos uzstādījumos. Plašāka informācija Privātuma politika.
4.7 vērtējums (vairāk nekā 4000 atsauksmes) Bezmaksas maiņa un piegāde Derīgs 12 mēnešus. Uzņēmumiem B.U.J. Tirdzniecības vietas Palīdzība
LV
RU
Pašapkalpošanās
Izlase

Latvisko zinību skolas "Apcirknis" dāvanu karte

Pakalpojuma vieta: Citās pilsētās nov., Visā Latvijā
Jūs varat izvēlēties cenu no: 10,00 € līdz 300,00 €
Izvēlēties cenu
Izvēlēties cenu
Ielikt grozā
Kāpēc izvēlēties šo dāvanu karti?

"Apcirknis" ir latviskās dzīvesziņas telpa, kurā apkopoti senču veidotie, lolotie un nākamājām paaudzēm saglabātie zinību graudi. Latvisko zinību skolā var iepazīt, izprast un apgūt dažādas senās kultūras mantojuma formas – latvju zīmes, tautdziesmas, dejas, latviskās tradīcijas, rotaļas, teikas, un pasakas. Tā ir vieta, kur iespējams gūt ne tikai jaunas zināšanas un atziņas, bet arī izpratni, kā latvju seno garīgo mantojumu pielietot mūsdienās – gan ikdienā, gan svētkos.

Latvisko zinību skola piedāvā dažādas lekcijas: "Kā uzvesties spēka vietās?"; "Baltu zīmes"; "Veļu laika zīmes"; "Dziesmu šķetināšana"; "Praktiski ieteikumi pirtsslotu gatavošanā" u. c.     

"Apcirknis" tiek regulāri papildināts ar jaunu saturu – jaunas lekcijas, vebināri, tiešsaistes un klātienes semināri, jauni pasniedzēju piedāvājumi un akcijas.

Nodarbības notiek gan tiešsaistē, gan klātienē – atpūtas kompleksā "Meža Salas" (Limbažu novads).  

Nodarbību saraksts un grafiks apskatāms mājaslapā https://www.latvjuapcirknis.lv/sakums/.

 

Vieta
Vieta

Tiešsaistē vai klātienē – atpūtas kompleksā "Meža Salas", Limbažu pag., Limbažu nov.

Reģistrācija
Reģistrācija

Pakalpojuma sniedzēja informācija tiks parādīta iegādājoties dāvanu

Dāvanas derīguma termiņš
Dāvanas derīguma termiņš

12 mēneši

Cita svarīga informācija
Cita svarīga informācija

Ar šo dāvanu karti Jūs varēsiet izvēlēties jebkurus Latvisko zinību skolas "Apcirknis" pakalpojumus par summu, kas norādīta dāvanu kartē. Ja izvēlēto pakalpojumu summa pārsniedz dāvanu kartes vērtību, starpību iespējams piemaksāt uz vietas. Lai iepirktos www.latvjuapcirknis.lv, dāvanu kartes svītrkods jāiemaina pret atlaižu kodu, sazinoties ar pakalpojuma sniedzēju.

Jautājumi un atbildes

Šeit Jūs varat uzdot savu jautājumu

VĒRTĒJUMI

Īsti klienti. Īsta pieredze. Īstas atsauksmes.