Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes un sociālo tīklu spraudņi, lai nodrošinātu netraucētu vietnes darbību, analizētu apmeklētāju aktivitātes un nodrošinātu personalizētas reklāmas. Jūs varat pārvaldīt sīkdatnes savos uzstādījumos. Plašāka informācija Privātuma politika.
4.7 vērtējums (vairāk nekā 4000 atsauksmes) Bezmaksas maiņa un piegāde Derīgs 12 mēnešus. Uzņēmumiem B.U.J. Tirdzniecības vietas Palīdzība
Pašapkalpošanās
Izlase

Sporta un Mākslas studija Rīgā

“Sporta un Mākslas studija” ir unikāla vieta Rīgā, kur sporta aizraušanās un mākslas mīlestība satiekas vienā harmoniskā veselumā. Šī studija piedāvā dažādas nodarbības – no radošām mākslas stundām līdz fiziskās sagatavotības treniņiem. Gan sportisti, gan mākslinieki var šeit atrast kaut ko sev. Studija piedāvā arī dažādas dāvanu iespējas, piemēram, mākslas nodarbības, pašaizsardzības treniņus un masāžas. Pievienojies un uzlādē savu enerģiju, smeljoties iedvesmu no abām šīm jomām!

Sporta un Mākslas studija
Filtrs

Vidējā cena 45,00 €

Rādīt tikai ar atlaidi

Nav rezultātu

Sporta un Mākslas studija: Kur sporta enerģija satiek māksliniecisko iedvesmu

„Sporta un Mākslas studija” Rīgā ir vieta, kur katrs var atrast kaut ko sev. Vai tu esi sportists, kas meklē jaunas izaicinājuma iespējas? Vai varbūt mākslinieks, kas vēlas izpausties jaunā vidē? Šī studija piedāvā abas šīs iespējas vienā vietā.

Nodarbības visiem gaumēm

Studijā tiek piedāvātas dažādas nodarbības. No mākslas nodarbībām līdz fiziskās sagatavotības treniņiem, šeit katrs var atrast kaut ko sev. Vai tu esi ieinteresēts mācīties pašaizsardzību? Vai varbūt vēlies piedalīties radošās mākslas nodarbībā? „Sporta un Mākslas studija” piedāvā šīs un vēl daudzas citas iespējas.

Dāvanas, kas iepriecinās

Meklē dāvanu draugam, ģimenes loceklim vai kolēģim? Studija piedāvā dažādas dāvanu iespējas, kas iepriecinās jebkuru. No masāžām līdz mākslas nodarbībām, šeit tu atradīsi ideālu dāvanu.

Nāc un piedzīvo! Neatkarīgi no tā, vai tu esi sportists, mākslinieks vai vienkārši cilvēks, kas meklē jaunas piedzīvojumu iespējas, „Sporta un Mākslas studija” ir vieta tev. Pievienojies mums un uzlādē savu enerģiju, smeljoties iedvesmu no abām šīm jomām!