Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes un sociālo tīklu spraudņi, lai nodrošinātu netraucētu vietnes darbību, analizētu apmeklētāju aktivitātes un nodrošinātu personalizētas reklāmas. Jūs varat pārvaldīt sīkdatnes savos uzstādījumos. Plašāka informācija Privātuma politika.
4.7 vērtējums (vairāk nekā 4000 atsauksmes) Bezmaksas maiņa un piegāde Derīgs 12 mēnešus. Uzņēmumiem B.U.J. Tirdzniecības vietas Palīdzība
Pašapkalpošanās
Izlase

PROTO atklājumu centrs

„PROTO“ atklājumu rūpnīca Tallinā, vēsturiskajā „Noblessner“ kuģu būvētavas kompleksā, piedāvā izglītojošu virtuālās realitātes pieredzi. Apmeklētāji var izbaudīt interaktīvas izglītojošas nodarbes, iepazīties ar zinātnes atklājumiem un prototipiem, izmantojot mūsdienīgas virtuālās tehnoloģijas. Komplekss ir piemērots gan lieliem, gan maziem, piedāvājot aizraujošas aktivitātes, kā arī speciālas ekskursijas un pasākumus. Vēsturiskā vieta ar bagātu kultūrvēsturisko nozīmi ir ideāla vieta, kur baudīt interaktīvas izglītības un atpūtas iespējas.

PROTO atklājumu centrs
Filtrs

Vidējā cena 22,00 €

Rādīt tikai ar atlaidi

Nav rezultātu

Izglītība un Izklaide Vienā Vietā

PROTO Atklājumu Centrs ir unikāla izklaides un izglītības vieta Tallinā, kas piedāvā apmeklētājiem iespēju iepazīties ar zinātnes un tehnoloģiju brīnumiem. Šī vieta ir lieliska izvēle ģimenēm, kā arī ikvienam, kurš vēlas apvienot izklaidi ar izglītību. Centrā ir iespējams izmēģināt dažādas virtuālās realitātes iekārtas, kas ļauj gan lieliem, gan maziem apmeklētājiem izbaudīt aizraujošas un mācību pilnas aktivitātes.

Vēsture un Tehnoloģija Roku Rokā

Centrs atrodas vēsturiskā "Noblessner" kuģu būvētavas kompleksā, kas piešķir tam īpašu atmosfēru. Šī vieta savieno vēsturi ar mūsdienīgām tehnoloģijām, piedāvājot apmeklētājiem iespēju iepazīt zinātnes atklājumus un prototipus caur mūsdienīgām virtuālās realitātes tehnoloģijām. Piedāvājums ir plašs – no interaktīvām izglītojošām nodarbēm līdz speciāliem pasākumiem un ekskursijām.

Mācību Pilnas Aktivitātes visai Ģimenei

PROTO Centrs ir ideāla vieta ģimenes atpūtai, kur bērni var iepazīt zinātni un tehnoloģiju no aizraujošas un interaktīvas perspektīvas. Tā ir arī lieliska izvēle skolu grupām, kas vēlas papildināt mācību procesu ar praktiskām un interaktīvām izglītojošām aktivitātēm. Apmeklējums šeit ne tikai sniedz izglītojošu pieredzi, bet arī veicina radošo domāšanu un zinātkāri.