Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes un sociālo tīklu spraudņi, lai nodrošinātu netraucētu vietnes darbību, analizētu apmeklētāju aktivitātes un nodrošinātu personalizētas reklāmas. Jūs varat pārvaldīt sīkdatnes savos uzstādījumos. Plašāka informācija Privātuma politika.
4.7 vērtējums (vairāk nekā 4000 atsauksmes) Bezmaksas maiņa un piegāde Derīgs 12 mēnešus. Uzņēmumiem B.U.J. Tirdzniecības vietas Palīdzība
Pašapkalpošanās
Izlase

Kārtošanas algoritms

Meklēšanas rezultāti mūsu vietnē tiek parādīti saskaņā ar sākotnējo automātisko filtru "TOP dāvanas".  Jūs varat manuāli mainīt augšējā kreisajā pusē attēloto produktu izkārtojumu. Ja izvēlēsieties atbilstošu kārtošanas veidu, attiecīgi mainīsies produktu secība.    

 

Zemāk ir uzskaitīti kritēriji, kas ietekmē atlasīto kārtošanas veidu.  

"Kārtot pēc TOP dāvanām" - vislabāk pārdotās dāvanu programmas tiek aprēķinātas, pamatojoties uz programmas skatījumu skaitu konkrētajā kategorijā (konkrētās dāvanu programmas skatījumu skaits dalīts ar vidējo skatījumu skaitu kategorijā) un programmas pārdošanas skaitu iepriekšējā periodā attiecīgajā kategorijā.

"Kārtot pēc lētākās cenas" - vislētākie piedāvājumi tiek parādīti pirmie.

"Kārtot pēc dārgākās cenas" - vispirms tiek rādīti piedāvājumi ar visaugstākajām cenām.

"Kārtot pēc lielākās atlaides" - vispirms tiek parādīti piedāvājumi ar vislielāko atlaidi, kas pašlaik ir spēkā.

"Vislabāk novērtētās" - vispirms tiek parādīti piedāvājumi ar augstāku punktu skaitu salīdzinājumā ar citiem attiecīgās kategorijas piedāvājumiem.

Katru no šiem kārtošanas kritērijiem ietekmē algoritms, kas nosaka, kuri piedāvājumi tiek parādīti prioritāri. 

Piedāvājumu prioritāti var ietekmēt arī papildu elementi:

Konkrētas dāvanu programmas skatījumu skaits izvēlētajā kategorijā par pēdējo laika periodu;

Konkrētas dāvanu programmas pirkumu skaits izvēlētajā kategorijā par pēdējo laika periodu.

Ja noteiktai dāvanu programmai ir atribūts “Pazemināt reitingu”, ir divreiz lielāka iespēja, ka dāvanu programmas ierindosies augstāk par dāvanu programmām, kurām nav šī atribūta.

Ja noteiktai dāvanu programmai ir atribūts "Paaugstināt reitingu", dāvanu programma, neatkarīgi no citiem algoritma aprēķiniem, tiks ierindota otrajā vai trešajā rindā (6.-7. vai 10.-11. vietā). Jebkurā laikā šis atribūts var būt 4 dāvanu programmām vienā kategorijā.  

Ja noteiktai dāvanu programmai ir atribūts "Dienas dāvana", dāvanu programma būs pirmajā rindā, pirmajā vietā kategorijā. Šo atribūtu var piemērot tikai vienai dāvanu programmai.