LV
Pašapkalpošanās Kontakti
Preces grozā
Jūsu pirkumu grozs ir tukšs
Pēc dāvanas izvēles, nospiediet pogu pievienot pirkuma grozam
Patīk

MĪLESTĪBAS SPĒĻU DIENA

 

Mīlestības spēļu dienas ir sākušās!

Sv. Valentīna diena ir ne tikai mīlētāju diena, kad mīļotie pauž savu mīlu viens otram, bet tā ir arī diena, kad mēs varam savam īpašajam cilvēkam atzīties karstākajās vēlēšanās... Tādēļ saviem klientiem esam sarūpējuši īpašu pārsteigumu – slepeno vēlmju spēli pārim un krāšņu mežģīņu masku!

Vēlies saņemt šo intriģējošo dāvanu?

Iepērcies www.lieliskadavana.lv mājas lapas vietnē vai vienā no Lieliska dāvana veikaliem, periodā no 7.02. – 14.02.2018, vismaz 30 Eur summā un saņem slepeno vēlmju spēli Jums diviem un krāšņu mežģīņu masku viņai!

Iepērcies www.lieliskadavana.lv par 30EUR vai vairāk, izvēlies piegādes veidu, saņem savu dāvanu karti un pāru spēli. Ja izvēlēsies elektronisko dāvanu čeku, vai “saņemt veikalā”, saņemsi e-pastu ar tajā norādītu unikālu kodu pāru spēles saņemšanai. Uzrādi šo kodu dāvanu ekspertam vienā no Lieliska dāvana veikaliem (T/c Domina Shopping; T/c Galleria Riga 3.stāvā vai i/c Olimpia) un saņem savu romatiski – slepeno pārsteigumu!

SVARĪGI!

  • Par katru pirkumu virs 30 EUR var saņemt tikai vienu slepeno vēlmju spēli, neatkarīgi no iegādāto dāvanu skaita

  • Dāvanu skaits ierobežots, atlaides, akcijas un īpašie piedāvājumi nesummējas

  • Viens pirkums neskatoties uz pirkuma kopējo vērtību saņem vienu pāru spēli un vienu mežģīņu masku viņai

  • Akcija spēkā no 7.02. - 14.02.2018 iepērkoties mājas lapas vietnē  www.lieliskadavana.lv vai kādā no Lieliska dāvana veikaliem: T/c Domina Shopping; T/c Galleria Riga; I/c Olimpia 

 

Ļaujies mīlestības burvībai un kopā būšanas maģijai!