LV
Pašapkalpošanās Kontakti
Preces grozā
Jūsu pirkumu grozs ir tukšs
Pēc dāvanas izvēles, nospiediet pogu pievienot pirkuma grozam
Patīk

Mēs par aktīvu atpūtu!

Vasara – lielisks gadalaiks aktīvai atpūtai un izklaidēm! Tāpēc pietiek vārtīties pie televizora un bojāt redzi pie datora ekrāna – laiks sākt plānot neaizmirstamus vasaras piedzīvojumus un atklāt kaut ko jaunu!

Un tiešām nav nepieciešams doties uz attāliem ārzemju kūrortiem vai tērēt kaudzes naudas. Taču Latvija ir skaista valsts, kur ir daudz interesantu vietu, tās tikai vajag atrast!

Aktīvas atpūtas gids

Šovasar Jums būs palīgs – AKTĪVAS ATPŪTAS GIDS. Šeit atradīsiet visu vasarai aktuālo informāciju – no visinteresantākiem piedāvājumiem izklaidei, līdz gardiem receptiem uz ugunskura, kā arī apskates objektu un izklaides karti un citus padomus, kas varētu būt lietderīgi dabā.

Izdevumu meklējiet:

  • tūrisma informācijas centros (Liepājā, Jelgavā, Cēsī, Tukumā, Valmierā)
  • pie mūsu partneriem („Lāči“ veikali, Sporta komplekss „Ķeizarmežs“, Zirgu sēta Klājumi“, Zviedru cepure, Atpūtas komplekss „Kaķītis“, u.t.t.)


Lieliska dāvana“ tic, ka šis AKTĪVAS ATPŪTAS GIDS Tev ieteiks, kā aktīvi, interesanti un aizraujoši pavadīt laiku Latvijā. Un aktīvi atpūšoties, neaizmirsti arī draugus – dāvini viņiem izklaides, kuras ne tikai izkustinās, bet arī radīs labu noskaņojumu.

Mēs par aktīvu atpūtu! Pievienojies arī Tu - iepazīsti Latviju, piedzīvo neaizmirstamus iespaidus, pavadi vasaru aizraujoši!