Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes un sociālo tīklu spraudņi, lai nodrošinātu netraucētu vietnes darbību, analizētu apmeklētāju aktivitātes un nodrošinātu personalizētas reklāmas. Jūs varat pārvaldīt sīkdatnes savos uzstādījumos. Plašāka informācija Privātuma politika.
LV
Pašapkalpošanās Kontakti
Preces grozā
Jūsu pirkumu grozs ir tukšs
Pēc dāvanas izvēles, nospiediet pogu pievienot pirkuma grozam
Patīk

Dāvana tētim: kā pārsteigt un ko dāvināt Tēva dienā?

2012-08-30

Dāvana tētim: kā pārsteigt un ko dāvināt Tēva dienā?

Otrajā septembra svētdienā Latvijā svinēsim Tēva dienu. Tas ir iemesls pateikties tēviem par skaisto bērnību, labām atmiņām, novēlēt viņiem veselību un laimi. Bet papildu pievienojot patīkamu pārsteigumu vai dāvanu, tētis patiešām būs iepriecināts! Tāpēc šoreiz dalāmies ar dāvanu idejām tētim un ceram, ka atradīsiet kaut ko, kas būs tuvs Jums tuvajam cilvēkam.

 

Aktīvam tētim – adrenalīna deva

Tētim, kurš interesējas par ekstremālu sportu, garāžā pastāvīgi kaut ko remontē vai meistaro, uzdāviniet iespēju tuvumā apskatīt un aptaustīt interesantus transporta līdzekļus un izmēģināt tos vadīt pašam. Viens no lētākajiem un tomēr bagāts ar adrenalīnu piedāvājums – izbrauciens ar kartingiem. Ar tiem var braukt gan atklātos, gan slēgtos kartodromos gan ziemā, gan arī vasarā.

Ja kartingi liekas niecīga izklaide īstam vīrietim, izvēlieties izbraucienu ar kvadracikliem vai uzdāviniet neatkārtojamus iespaidus, braucot ar “drifta” bolīdu. Kvadraciklu varēs vadīt pats tētis, bet pie “drifta” bolīda stūres sēdēs profesionālis, kurš parādīs, ko nozīmē īsta sānslīde.

Varbūt tētim vairāk patīk izklaides gaisā nekā uz zemes? Tad varat izvēlēties izklaides lidojumu ar lidmašīnu, bet ja ir pārāk maz adrenalīna – uzdāviniet lēcienu ar izpletni.

Ne mazāk emociju un ekstremālu sajūtu var piedzīvot arī piedzīvojumu parkā, kāpjot pa trasēm, kas ierīkotas starp kokiem, izmēģinot dažādas sacensības, lidojot pa nolaišanās takām. Drosmīgam tētim iespaidu atstātu arī lidojums ar katapultu. Izvēle patiešām liela, atliek tikai uzdāvināt emocijas!

  

Relaksācija – dažādi rituāli

Mierīgāka rakstura cilvēkam uzdāviniet to, kas ļautu atbrīvoties, izbaudīt mieru, pabūt kopā ar sevi... Vīna degustācija – lieliska dāvana tētim, kuram patīk ne tikai izbaudīt īpašus dzērienus, bet arī vēlas uzzināt vairāk par vīna gatavošanu. Tiem, kuri vēlas relaksēties, derēs arī tējas dzeršanas ceremonija. Šīs ceremonijas laikā tiks pasniegtas īpašas kvalitātes tējas, kuras garšojot, tētis arī iepazīsies ar to izcelsmi, sapratīs, ka tējas pagatavošana un garšošana ir īsts rituāls...
Tētim, kurš dažreiz ievelk dūmu, vajadzētu patikt sulīgas ūdens pīpes nobaudīšana austrumu restorānā. Varbūt jūsu tētis – kārumnieks? Aizvediet viņu pamieloties ar šokolādes fondī!

  

Atspirdzinošā ūdens stihija

Ja jūsu tētim ir tuva ūdens stihija, tad lieliska dāvana – izklaide ūdens parkā. Starp citu, ja vēlaties tēti patiešām pārsteigt – uzdāviniet ceļojumu uz kaimiņu – Lietuvas vai Igaunijas – ūdens parku. Tētis nomainīs vidi, atpūtīsies no rutīnas, un reizē arī atvedīs līdzi lieliskus iespaidus. Ūdens parka apmeklējums, kurā ir dažādi nolaišanās kalniņi, viļņojoša jūra, straujas upes, baseini, būs lieliski piemērots, lai jauki iztrakotos, bet piršu zonā tētis varēs atpūtināt ne tikai ķermeni, bet arī domas.

Masāžas un skaistuma procedūras ir pieņemts dāvināt sievietēm, taču uzticieties, neviens vīrietis nepateiks NĒ muguras masāžai! Izvēle ir liela – sporta muskuļu masāža, karstu akmeņu masāža, šokolādes procedūras ķermenim... Jums tikai vajag izvēlēties piemērotāko.

  

Tiem, kuri vēlas iemācīties

Mācībām un pilnveidošanās procesam nav vecuma ierobežojuma, tad kāpēc tētim neuzdāvināt iespēju iemācīties ko jaunu. Labu noskaņojumu un pozitīvu enerģiju viņam var dot sarīkojumu deju stundas. Šeit tētis varēs atcerēties ne tikai pirmo deju ar jūsu mammu, bet arī sajust, ka atkal var dejot. Bet varbūt viņam labāk patiktu cīņas māksla? Šādās nodarbībās iemācās ne tikai pašaizsardzības paņēmienus, bet arī tiek nostiprināta veselība.

Ja vēl neizvēlējāties...

Ja nosaukto piedāvājumu vidū neesat atraduši piemērotu savam tētim, padomājiet ne tikai par to, kas viņam patīk, bet arī par viņa vajadzībām. Varbūt viņš interesējas par zveju, medībām, bet varbūt daudz zina par vīniem, bet līdz pilnīgai laime kaut kas pietrūkst? Tad varat uzdāvināt grāmatu, kurā tētis varēs smelties trūkstošās zināšanas. Pārbaudiet tēta tualetes piederumu plauktu, to varat atjaunot ar smaržām un citiem ķermeņa kopšanas līdzekļiem. Ja domājat, ka nošausiet garām, uzdāviniet dāvanu komplektus vai kartes, bet tētis pats izvēlēsies to, ko vēlēsies.

Svarīgi neaizmirst sirsnīgi apsveikt, kopā papusdienot vai pabūt dabā. Jo uzmanība vienmēr ir svarīgākā lieta!

Vairāk dāvanu ideju tētim >

Atpakaļ