Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes un sociālo tīklu spraudņi, lai nodrošinātu netraucētu vietnes darbību, analizētu apmeklētāju aktivitātes un nodrošinātu personalizētas reklāmas. Jūs varat pārvaldīt sīkdatnes savos uzstādījumos. Plašāka informācija Privātuma politika.
4.7 vērtējums (vairāk nekā 4000 atsauksmes) Bezmaksas maiņa un piegāde Derīgs 12 mēnešus. Uzņēmumiem B.U.J. Tirdzniecības vietas Palīdzība
LV
RU
Pašapkalpošanās
Izlase

Atpūta pie ezera: Izbaudiet Latvijas Dabas Burvību

Atpūta pie ezera ir viena no skaistākajām un relaksējošākajām pieredzēm, ko var piedāvāt Latvija. Šī kategorija piedāvā dažādas iespējas atpūtai pie ezera - sākot no romantiskām naktīm bungalo mājiņās līdz pat aktīvām atpūtas iespējām ar SUP dēļiem un makšķerēšanu. Izvēlieties savu ideālo atpūtu pie ezera un izbaudiet Latvijas dabas burvību.

Atpūta pie ezera
Filtrs

Vidējā cena 141,14 €

Rādīt tikai ar atlaidi

Nav rezultātu
Nav rezultātu

Kārtošanas algoritms var ietekmēt dāvanu karšu parādīšanas secību. Uzzināt vairāk

Klasiskākā atpūta Latvijā - pie ezera

Nav nekā skaistāka par nesteidzīgu saules norietēšanu virs mierīgajiem ezera ūdeņiem, pastaigu ar kafijas malku laivu piestātтē - un jūsu romantiskais vakars pie ezera noslēdzas ar došanos uz omulīgo namiņu pie ezera. Atpūta pie ezera siltajā sezonā var sniegt daudz patīkamu mirkļu gan lieliem, gan maziem, turklāt mēs varam patiesi lepoties ar ezeru daudzumu Latvijā - mums ir ap 5 000 ezeru un ezeriņu. Piemēram, atpūta pie ezera Latgalē ir tik plašs jēdziens, jo šeit ir ārkārtīgi daudz skaistu ezeru ar brīnišķīgām atpūtas un piknika vietām. Jūsu fantastiskai atpūtai pietrūkst tikai viens - brīva nedēļas nogale. Ezera mirdzošais un mierīgais ūdens vilina izrauties pēc iespējas ātrāk no darba un izbaudīt tos priekus, ko parasti novērtē ikviens - sauļoties, cept gaļu, peldēties, braukt ar motorlaivu vai airu laivu, makšķerēt vai vienkārši vērot ezeru un apkārtni. 

Ko darīt pie ezera?

Atpūtas vietas pie ezera ir paredzējušas jums neskaitāmas atpūtas iespējas, lai jums nebūtu nemaz garlaicīgi un vienmuļi. Ja jums jau ir norezervēts atpūtas namiņš pie ezera, lūk, ko jūs varat tur darīt uzreiz vai dienām ritot:
1. Sauļojieties uz nebēdu. Dodieties tieši no savas naktsmītnes durvīm pie ezera krasta, kur jūs sagaidīs brīnišķīgs skats. Ielejiet sev atspirdzinošu dzērienu, iekārtojieties ērti un palieciet tur! Galu galā, kāpēc jums vajadzētu doties kaut kur citur?

2. Izbaudiet piknika maltītes — kāpēc tērēt laiku, gatavojot? Sarūpējiet veikalā nopērkamos našķus vai parūpējieties par ēdiena piegādi no tuvējā restorāna vai kafejnīcas

3. Dodieties izbraucienā ar laivu — vēlaties vairāk redzēt nekā airēt? Ņemiet nomā motorlaivu vai rezervējiet sev vietu kuģīša kruīzā pa ezeru

4. Zvejojiet — tas ir ārkārtīgi aizraujoši! Laiks paiet nemanot, turklāt jūs pavadīsiet vairākas stundas svaigā gaisā, tērzējot par šo un to ar draugiem vai piedzīvojuma biedriem. Noķerto lomu var arī pagatavot turpat uz grila vai arī palaist brīvībā atpakaļ ezera mirdzošajos ūdeņos. Jo makšķerēšana ir sports!  

5. Uzspēlējiet pludmales volejbolu — vai jebkuru citu āra spēli. Gan ezermalā, gan pludmalē gandrīz vienmēr būs uzstādīts volejbola tīkls, jo Latvijā volejbols ieņem nozīmīgu vietu jauno un panākumiem bagāto sportistu dzīvē. Daudzu ezeru pludmales ir pietiekoši plašas, atklātas, lai spēlētu arī frisbiju, badmintonu un citas pāru/komandu spēles.