Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes un sociālo tīklu spraudņi, lai nodrošinātu netraucētu vietnes darbību, analizētu apmeklētāju aktivitātes un nodrošinātu personalizētas reklāmas. Jūs varat pārvaldīt sīkdatnes savos uzstādījumos. Plašāka informācija Privātuma politika.
4.7 vērtējums (vairāk nekā 4000 atsauksmes) Bezmaksas maiņa un piegāde Derīgs 12 mēnešus. Uzņēmumiem B.U.J. Tirdzniecības vietas Palīdzība
Pašapkalpošanās
Izlase

Lieliska atpūta Kamieļu parkā „Rakšu lielais ceļojums”

Dāvanas novērtējums: 4.7 (3 Atsauksmes)
TOP

Pakalpojuma vieta: Vidzeme, Cēsis nov.
Ilgums: Atkarīgs no Jums
Personu skaits: 1 pers., 2 pers.
Izvēlēties cenu
Ielikt grozā
Kāpēc izvēlēties šo dāvanu karti?
Bezmaksas dāvanu kartes maiņa 12 mēnešu derīguma termiņš Mazāka vai tāda pati cena kā pie sadarbības partnera Bezmaksas piegāde

Kamieļu parks „Rakši” atrodas Gaujas senlejā, tikai 6 km no Cēsīm. Tā ir eksotiska dabas oāze, kur var apskatīt, samīļot un pabarot lamas, alpakas, kamieļus un citus dzīvniekus. Izbaudiet atpūtu svaigā gaisā apmeklējot Rakšu Zoo, kur kopumā mīt vairāk kā 150 dzīvnieki.

Piedāvājumā ietilpst:

  • ZOO apskate;
  • Spilvenbatuts;
  • Velokarti (10 min.);
  • Elektrolaivas (5 min.);
  • Ēzeļu safari (1 reize);
  • Pastaiga ar lamu (1 reize);
  • Izjāde ar kamieli (1 reize);
  • Lemūru barošana;
  • Piknika vieta.

Patīkama atpūta garantēta!

 

Vieta
Vieta

Kamieļu parks „Rakši” Rakši, Drabešu pagasts, Amatas novads (ShowOnMap)


CloseMap
Ilgums
Ilgums

Atkarīgs no Jums

Dāvana veltīta
Dāvana veltīta

Atkarīgs no izvēlētā pakalpojuma

Reģistrācija
Reģistrācija

Pakalpojuma sniedzēja informācija tiks parādīta iegādājoties dāvanu

Dāvanas derīguma termiņš
Dāvanas derīguma termiņš

12 mēneši

Cita svarīga informācija
Cita svarīga informācija

Aktuālo darba laiku iespējams uzzināt pie pakalpojuma sniedzēja. Bērni līdz 7 gadiem nevar piedalīties izjādē ar kamieli.

Apģērbs
Apģērbs

Ērti apavi un laika apstākļiem atbilstošs apģērbs

Jautājumi un atbildes

Šeit Jūs varat uzdot savu jautājumu

Jautājums:
Labdien! Cik cilvēkiem paredzēta šis piedāvājums?
INESE ZEMĪTE
|
2021-04-15
Atbilde:
Labdien, Atverot piedāvājumu labajā malā Jums ir izvēles iespējas personu skaitam (1 personai vai 2 personām). Personu skaits ir atkarīgs no tā, kādu dāvanu karti izvēlaties. Dāvanu karte 12 EUR vērtībā ir paredzēta 1 personai, 24 EUR vērtībā 2 personām.
Administrators
Vai šī informācija bija Jums noderīga? (5) (8)
VĒRTĒJUMI

Īsti klienti. Īsta pieredze. Īstas atsauksmes.

4.7 3 Atsauksmes

5 punkti 67%

4 punkti 33%

3 punkti 0%

2 punkti 0%

1 punkts 0%

Ie

Apstiprināts lietotājs

Ieva

Apstiprināts lietotājs

5.0

Bērni grib labus piedzīvojumus svaigā gaisā.

2021-05-22 Vai šī atsauksme Jums noderēja?

Zi

Apstiprināts lietotājs

Zita

Apstiprināts lietotājs

5.0

Man ļoti patīk Rakši!!!

2019-06-10 Vai šī atsauksme Jums noderēja?

Ed

Apstiprināts lietotājs

Edgars

Apstiprināts lietotājs

4.0

2019-05-10 Vai šī atsauksme Jums noderēja?

Viens varen liels piedzīvojums visai ģimenei

 

Jūs nebūsiet kļūdījušies ar izvēli, ja brīvdienās ieplānojāt braucienu ar visu ģimeni uz Rakši zoo! Tas ir viens varens piedzīvojums ne tikai jūsu bērniem, bet arī jums pašiem - te var sastapt vairāk nekā 100 dažādus dzīvniekus, un ne vien aplūkot, bet arī būt kontaktā ar tiem. Vai tas neizklausās pēc pasakas? Nebūt nē! Šis netālu no Cēsīm izvietotais kamieļu parks ticis veidots kā paradīzes oāze gan lieliem, gan maziem, un šī unikālā zoodārza mērķis ir radīt daudz prieka un smieklu. Vienā teritorijā ir izvietotas neskaitāmas izklaides, kas mazos apmeklētājus spēs aizraut visas dienas garumā. Daudzi no apmeklētājiem uzstāj, ka vienas dienas ir par maz, lai pagūtu izjust visas piedāvātās apskates un atrakciju vietas, tāpēc droši nakšņojiet “Rakši” apartamentos, lai izbaudītu vēl vienu vai pat vairākas neatkārtojamas dienas paradīzē! 

 

Brauciet apskatīt unikālajā zoodārzā alpakas, lamas, divkupru un vienkupru kamieļus, valē melnkakala kazu, puatū ēzeli un citus eksotiskus dzīvniekus. Šis ir zoo ar iespēju dzīvniekus pabarot un ar tiem izjāt! Iedomājieties bērnu sajūsmu, kad tie izbrauc kamieļa mugurā vai pabaro lemurus ar savām maziņām rociņām. Sajūsminātie bērnu smiekli un čalošana vēl ilgi neapsīks, braucot mājup, un atmiņas par priecīgo notikumu saglabāsies līdz nākamajam apmeklējumam. Jūs noteikti vēlēsieties atgriezties!Uzdāviniet bērniem neaizmirstamus iespaidusBērni vienmēr sajūsminās par dzīvniekiem, dažiem bērniem patīk mīlīgie, pūkainie trusīši, bet citi sapņo paglaudīt zirgu vai kamieli. Vai zinājāt, ka Rakši zoo viena no pieprasītākajām izklaidēm ir pastaiga ar lamu pie pavadas? Jūs kopā ar savu mazo atvasīti varat doties nesteidzīgā pastaigā ar šo graciozo dzīvnieku un iepazīt to pavisam tuvu - vien rokas stiepiena attālumā. Lielais Rakšu piedzīvojums ietver neskaitāmas izklaides, tostarp arī iespēju pašiem pabarot draiskulīgos un rotaļīgos lemurus, kas labprāt panašķosies arī ar pasniegto gardumu, kuru iespējams iegādāties turpat teritorijā. 

 

Šeit atpūtu var apvienot ar izklaidi, jo uz vietas ir pieejams ne vien apzaļumots parks ar piknika vietām, bet arī dažādas aktivitātes, kur izmēģināt veiklību. Bērnus vienmēr vilinās ūdens, tāpēc parkā ir iespēja izmēģināt piepūšamas elektriskās ūdens laivas. Ātruma un stūres grozīšanas cienītāji būs sajūsmā no iespējas pavizināties ar elektriskajiem auto, bet meitenes var iejusties princešu lomā, braucot elegantā pajūgā, kuru vilks ne viens cits kā uzcītīgais ēzelis. 

 

Jums nebūs jādodas meklēt pusdienu vietu vai atpūtas stūrīti, jo šeit par visu ir pārdomāts, tāpēc dažādas aktivitāšu zonas aizpildīs visas jūsu vēlmes un vajadzības. Aizmirstiet par maršrutu sastādīšanu un vietu saskaņošanu - jūsu brīvdienu galamērķis ir Rakši zoo! Cenas šeit jūs patīkami pārsteigs, jo vienas ieejas biļetes cenā ir iekļautas vairākas izklaides iespējas, no kurām izvēlēties vai arī izmēģināt itin visas.

 

Emocijām bagāta izklaide - perfekta dāvana bērniem

 

Brauciens uz zoo ir noteikti jāiekļauj jūsu vasaras mērķu sarakstā, jo dzīvnieku apskate ir neatņemama mūsu bērnības sastāvdaļa. Bērni var iepazīt dažādas dzīvnieku sugas un vērot to uzvedību klātienē, veikt paši savus secinājumus un izvirzīt jaunus apbrīnas objektus savā fantāziju pasaulē. Mēs ticam, ka šāda dāvana iepriecinās ikvienu mazo sirsniņu, un kopīgs ceļojums ar vecākiem būs patiesa sajūtu dāvana, kas, iespējams, iespiedīsies atmiņā uz visu mūžu. 

 

Dāvanu karte uz kamieļu parku būs veiksmīga izvēle arī draugu ģimenei, krustbērnam vai citam lieliskam bērnam dzimšanas dienā, vārda svētkos. To varēs izmantot jebkurā no nedēļas dienām, un tai ir garš derīguma termiņš (12 mēneši), kas nozīmē, ka kamieļu parka apmeklējumu varēsiet ieplānot arī siltajā sezonā. Sarūpējiet negaidītu pārsteigumu kādam, kas no noteikti ir pelnījis, un pretī jūs saņemsiet patiesu emociju virpuli un karstākos mazo rociņu apskāvienus. 

 


Pakalpojuma vieta: Vidzeme, Cēsis nov.
Ilgums: Atkarīgs no Jums
Personu skaits: 1 pers., 2 pers.

Lojalitātes dalībnieki saņem 1,40 € atpakaļ

Ielikt grozā
Kāpēc izvēlēties šo dāvanu karti?
Bezmaksas dāvanu kartes maiņa 12 mēnešu derīguma termiņš Mazāka vai tāda pati cena kā pie sadarbības partnera Bezmaksas piegāde
"LIELISKA DĀVANA" ATRODAS ARĪ: Iepirkšanās noteikumi