Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes un sociālo tīklu spraudņi, lai nodrošinātu netraucētu vietnes darbību, analizētu apmeklētāju aktivitātes un nodrošinātu personalizētas reklāmas. Jūs varat pārvaldīt sīkdatnes savos uzstādījumos. Plašāka informācija Privātuma politika.
4.7 vērtējums (vairāk nekā 4000 atsauksmes) Bezmaksas maiņa un piegāde Derīgs 12 mēnešus. Uzņēmumiem B.U.J. Tirdzniecības vietas Palīdzība
LV
RU
Pašapkalpošanās
Izlase

Ledus laikmeta centrs

Ledus laikmeta centrs piedāvā iespēju iepazīties ar ledus laikmeta dzīvniekiem un dabas attīstību Igaunijā. Centrā var uzzināt par Universa veidošanās stāstu, klimata izmaiņām, Igaunijas dabu un cilvēku apmetņu attīstību pēc ledus laikmeta. Piemērots arī konferenču, dzimšanas dienu un citu pasākumu rīkošanai. Tā ir lieliska vieta, kur apmeklēt ar bērniem vai ģimeni Tartu.

Filtrs

Vidējā cena 17,67 €

Rādīt tikai ar atlaidi

Nav rezultātu
VĒRTĒJUMI

Īsti klienti. Īsta pieredze. Īstas atsauksmes.

5.0 1 Atsauksmes

5 punkti 100,00%

4 punkti 0,00%

3 punkti 0,00%

2 punkti 0,00%

1 punkts 0,00%

Ta

Apstiprināts lietotājs

Tatjana

Unikālā Ledus laikmeta centra apmeklējums

Apstiprināts lietotājs

5.0 Lasīt vairāk
Kopējais vērtējums
Kopējais vērtējums 5.0
Reģistrācija noritēja gludi 5.0
Pakalpojums 5.0
Vide 5.0
Atmosfēra 5.0

Jauka piedzīvojums.

2023-02-26

Iepazīsti Vēsturi un Dabu

Apmeklējot Ledus Laikmeta Centru Tartu, tu piedzīvosi ceļojumu atpakaļ laikā, uzzinot par ledus laikmeta dzīvniekiem un Igaunijas dabas attīstību. Centrs piedāvā ne tikai izglītojošu, bet arī aizraujošu pieredzi visām vecuma grupām.

Ideāla Vieta Ģimenes Atpūtai

Ar plašu piedāvājumu klāstu, no dzimšanas dienu svinībām līdz konferencēm, Ledus Laikmeta Centrs ir lieliska vieta, kurā apmeklēt ar ģimeni. Centrs piedāvā iespēju iepazīties ar Igaunijas dabu un cilvēku apmetņu attīstību pēc ledus laikmeta, kas padara to par neaizmirstamu izglītojošo pieredzi.

Centrā var uzzināt par universa veidošanās stāstu un klimata izmaiņām, kas ir svarīga daļa no mūsu planētas vēstures. Tā ir ideāla vieta gan bērniem, gan pieaugušajiem, lai paplašinātu savas zināšanas par dabu un vēsturi.

Centra apmeklējums ir lieliska iespēja pavadīt laiku ģimenes lokā, mācoties un izklaidējoties vienlaicīgi. Tas ir ne tikai izglītojošs, bet arī jautrs veids, kā pavadīt laiku, jo centrs piedāvā dažādas interaktīvas aktivitātes un eksponātus.

Papildus izglītības iespējām, Ledus Laikmeta Centrs ir arī lieliska vieta pasākumu rīkošanai. Tas var būt ideāls risinājums dzimšanas dienas svinībām, kur bērni un pieaugušie var izbaudīt gan izglītojošu, gan aizraujošu pieredzi. Tāpat centrs ir piemērots arī konferenču un citu oficiālu pasākumu rīkošanai, piedāvājot unikālu vidi un atmosfēru.