Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes un sociālo tīklu spraudņi, lai nodrošinātu netraucētu vietnes darbību, analizētu apmeklētāju aktivitātes un nodrošinātu personalizētas reklāmas. Jūs varat pārvaldīt sīkdatnes savos uzstādījumos. Plašāka informācija Privātuma politika.
4.7 vērtējums (vairāk nekā 4000 atsauksmes) Bezmaksas maiņa un piegāde Derīgs 12 mēnešus. Uzņēmumiem B.U.J. Tirdzniecības vietas Palīdzība
LV
RU
Pašapkalpošanās
Izlase

Latvijas ekspedīcija

„Latvijas ekspedīcija” tic, ka mūsu zeme ir unikāla un krāšņa. Ikkatrā pilsētā, ciemā, novadā, apkaimē, ikkatrā upē, parkā, mežā, pļavā un vietējā dabas brīnumā slēpjas tik daudz nezināmā un maģiskā – atliek vien to visu atrast un izpētīt. Foto orientēšanās ekspedīcijas notiek gan tādās vietās, kur ejam garām ik dienas, acis nepaceļot, gan tādās, kur citkārt mūsu ceļi visticamāk nemaz neaizvestu. Turklāt ļoti svarīgs ir kopā pavadītais laiks ar mūsu draugiem un ģimeni, tāpēc pilsētvides piedzīvojumos tiek sagatavoti arī papildu uzdevumi visu iesaistei.  Latviju var iepazīt dažādā ātrumā un ar dažādiem pārvietošanās līdzekļiem – ne tikai pielietojot kāju spēku, bet arī laivojot un braucot ar velosipēdu.

Latvijas ekspedīcija
Filtrs

Vidējā cena 12,99 €

Rādīt tikai ar atlaidi

Nav rezultātu