Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes un sociālo tīklu spraudņi, lai nodrošinātu netraucētu vietnes darbību, analizētu apmeklētāju aktivitātes un nodrošinātu personalizētas reklāmas. Jūs varat pārvaldīt sīkdatnes savos uzstādījumos. Plašāka informācija Privātuma politika.
4.7 vērtējums (vairāk nekā 4000 atsauksmes) Bezmaksas maiņa un piegāde Derīgs 12 mēnešus. Uzņēmumiem B.U.J. Tirdzniecības vietas Palīdzība
Pašapkalpošanās
Izlase

Kartings bērniem

Bērniem patīk trakulīgas izklaides! Savukārt mums, vecākiem, rūp, lai bērni izklaidētos droši. Tieši tāpēc kartings ir ārkārtīgi populārs, jo tas sagādā prieku un gandarījumu gan lieliem, gan maziem. Izmēģiniet jau šodien!

Filtrs

Vidējā cena 23,17 €

Rādīt tikai ar atlaidi

Nav rezultātu
Nav rezultātu

Uzmanību, gatavību, starts! 

 

Kartings bērniem un braukšana ar kartingu var izmainīt viņa dzīvi uz visiem laikiem! Iespējas, ko paver šī no pirmā acu uzmetiena vienkāršā un nebēdnīgā izklaide, ir bezgalīgas. Mūsdienās auto un moto sacīkstēs par līderiem kļūst aizvien jaunāki autobraucēji, un līdz ar to arī kartingā startē ļoti jauni dalībnieki! Ja jūs vēlaties savam bērnam nodrošināt iespēju attīstīt braukšanas iemaņas jau no agras bērnības,tad viens no veidiem ir sākt ar kartingu. Bērnu kartings ir aizraujošs brīvā laika pavadīšanas veids, un par to sajūsminās ne tikai puiši, bet arī meitenes! Kurš gan atteiktos no iespējas pašam stūrēt ar īstu motoru aprīkotu mikroautomobili, kas attīsta ātrumu līdz pat 60 km/h.

 

Kartingi Rīgā nav vienīgā vieta, kur bērni var apgūt braukšanas iemaņas. Ielūkojieties mūsu katalogā un atklājiet arī citas kartinga halles, piemēram, Kurzemē

 

Alternatīvas dzimšanas dienas dāvanas bērniem

Medījot oriģinālu dāvanu idejas bērniem un svinību vietas, vecāki pavada ne vienu vien stundu pie datora vai telefona, izskatot dažādas izklaides iespējas. Kartingi ir viens no aizraujošākiem pasākumiem gan lielākiem, gan mazākiem bērniem. Kartingu halles ir pielāgotas arī kā svinību vietas, tāpēc tās var izskatīt kā ideālu vietu dzimšanas dienas svinībām kopā ar draugiem. Turklāt, bērnu kartingi hallē darbojas visu gadu, neatkarīgi no laikapstākļiem, tāpēc braucienu ar kartingu var izvēlēties pat kā dāvanu Ziemassvētkos kādam mazajam auto entuziastam. Vecāki var pievienoties bērniem sacīkstēs pēc vēlēšanās - tas nav aizliegts, bet pat ieteicams, jo brauciens ar kartingu uzlabos jūsu garastāvokli par simts procentiem. Bērnu ballītes iegūs iepriekš neredzētu dinamiku un aizrautību, ja tiks aizvadītas kartinga hallē - uzdrošinieties uzdāvināt bērnam neaizmirstamāko pieredzi viņa mūžā! Noskaidrojiet, kurš no jums iegūs 1. vietu un izbaudiet neatkārtojamo sacīkšu atmosfēru!

Kartingi bērniem: ar ko jāsāk un kas ir jāievēro

Kartingi mēdz atšķirties pēc jaudas un citiem parametriem, tāpēc iesakām rūpīgi iepazīties ar katru sniegto pakalpojumu un kartinga izmantošanas iespējām, lai jūs iegūtu tikai pozitīvu pieredzi. Elektrokartingi, drifta kartingi vai klasiskie kartingi nedaudz atšķirsies pēc uzbūves un piedāvās atšķirīgu pieredzi. Iejusties sacīkšu braucēja lomā var ikviens, kas augumā ir sasniedzis vismaz 125 cm vai aptuveni 7-8 gadus veci bērni. Daži elektrokartingi ir būvēti arī augumā mazākiem braucējiem, piemēram, Elektrokartings "HIGH VOLTAGE" ir pieejams bērniem ar augumu no 110 cm. Pirms katras braukšanas tiek novadīta īsa instruktāža par drošu braukšanu un nolasīti braukšanas noteikumi, kurus ievērojot, jūs varēsiet lieliski izbaudīt savu braucienu. Ikvienam braucējam tiek nodrošināts nepieciešamais braukšanas inventārs, tāpēc vienīgais, kas jums būtu jāņem līdzi, ir labs noskaņojums. 

 

Neaizmirstama dzimšanas diena bērnam vienmēr asociēsies ar viesiem, draugiem, smiekliem un foršām dāvanām. Ja jums jāizvēlas starp ļoti dārgu lietu vai došanos uz svinībām ārpus mājām, vienmēr atcerieties, ka sajūtu dāvanas ir paredzētas spilgtiem iespaidiem un emocijām, kas ilgi paliks atmiņā. Prieks un kopābūšana veido bērna pozitīvo uztveri par pasauli, tāpēc izbaudiet to kopā ar bērnu jau tagad.