Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes un sociālo tīklu spraudņi, lai nodrošinātu netraucētu vietnes darbību, analizētu apmeklētāju aktivitātes un nodrošinātu personalizētas reklāmas. Jūs varat pārvaldīt sīkdatnes savos uzstādījumos. Plašāka informācija Privātuma politika.
4.7 vērtējums (vairāk nekā 4000 atsauksmes) Bezmaksas maiņa un piegāde Derīgs 12 mēnešus. Uzņēmumiem B.U.J. Tirdzniecības vietas Palīdzība
Pašapkalpošanās
Izlase

Jūras muzejs

Hidroplānu osta Igaunijas Jūras muzejā Tallinā ir viens no Eiropas aizraujošākajiem muzejiem, atrodas vēsturiskajā hidroplānu angārā. Muzeja ekspozīcija ietver vairāk nekā 200 autentiskus eksponātus, tostarp īstu zemūdeni „Lembit”, gadsimtu vecu ledlauzi „Suur Tõll”, hidroplānu „Short 184” un vecāko Igaunijas izcelsmes kuģa vraku. Pieejams arī kafejnīcas un muzeja veikala pakalpojums. Muzejā ir dažādas interaktīvas aktivitātes, piemēram, ceļojumi ar zemūdeni, fotografēšanās jūras spēku formās, akvāriji, simulatori un bērnu stūrītis ar radošām nodarbēm.

Filtrs

Vidējā cena 33,33 €

Rādīt tikai ar atlaidi

Nav rezultātu
VĒRTĒJUMI

Īsti klienti. Īsta pieredze. Īstas atsauksmes.

5.0 2 Atsauksmes

5 punkti 100,00%

4 punkti 0,00%

3 punkti 0,00%

2 punkti 0,00%

1 punkts 0,00%

An

Apstiprināts lietotājs

Anželika

Igaunijas Jūras muzeja apmeklējums visai ģimenei

Apstiprināts lietotājs

5.0

Savai priekšniecei. Gribam lai viņa atpūšas ar savu ģimeni un būs piemiņa uz ilgu laiku.

2024-05-08

Il

Apstiprināts lietotājs

Ilmars

Igaunijas Jūras muzeja apmeklējums visai ģimenei

Apstiprināts lietotājs

5.0

Ziemassvētku dāvana mazbērniem

2022-12-02

Iepazīsti Igaunijas Jūras Muzeju

Igaunijas Jūras Muzejs Tallinā ir vieta, kur vēsture atdzīvojas. Atrodas vēsturiskajā hidroplānu angārā, tas piedāvā vairāk nekā 200 eksponātus, ieskaitot īstu zemūdeni "Lembit" un gadsimtu vecu ledlauzi "Suur Tõll". Šī ir iespēja iegrimt jūras pētniecības un tehnoloģiju pasaulē.

Aizraujošas Aktivitātes Visai Ģimenei

Muzejs piedāvā dažādas interaktīvas aktivitātes. Ceļojumi ar zemūdeni, fotografēšanās jūras spēku formās un akvāriji ir tikai daži no piedāvājumiem. Bērniem patiks radošās nodarbības un simulatori, kas sniedz izglītojošu un aizraujošu pieredzi.

Muzeja apmeklējums ir lieliska iespēja izglītoties un izklaidēties, apvienojot vēsturi ar mūsdienu tehnoloģijām. Tā ir neaizmirstama pieredze gan pieaugušajiem, gan bērniem, piedāvājot gan mācību, gan izklaides elementus. Apmeklējums Jūras Muzejam ir lielisks veids, kā pavadīt dienu, gūstot jaunas zināšanas un neaizmirstamas atmiņas.