Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes un sociālo tīklu spraudņi, lai nodrošinātu netraucētu vietnes darbību, analizētu apmeklētāju aktivitātes un nodrošinātu personalizētas reklāmas. Jūs varat pārvaldīt sīkdatnes savos uzstādījumos. Plašāka informācija Privātuma politika.

Drifta pamatu apgūšana kopā ar instruktoru


Pakalpojuma vieta: Lietuva
Ilgums: 15 minūtes ar instruktāžu (10 minūšu brauciens)
Personu skaits: 1 pers.
No 49,99
Izvēlēties cenu
Ielikt grozā
Kāpēc izvēlēties šo dāvanu karti?
Bezmaksas dāvanu kartes maiņa un pagarinājums 12 mēnešu derīguma termiņš Mazāka vai tāda pati cena kā pie sadarbības partnera Bezmaksas piegāde

Jums būs iespēja apgūt drifta pamatus kopā ar profesionālu „SIDE to SIDE Drift Team” instruktoru, kurš iemācīs driftēšanas tehnikas un sniegs padomus, kā pareizi „slīdēt”. Nodarbība notiks ar Nissan S13, BMW E36 vai BMW E46 drifta automašīnu. Pēc pirmā brauciena, ja būs kādas kļūdas, instruktors norādīs uz tām un ieteiks, kā rīkoties pareizāk. Nodarbības noslēgumā Jums būs iespēja nokārtot divas ieskaites. Trases konfigurācija ir vienkārša - viena apļveida un divas astoņstūru trajektorijas, kuras nepieciešams pievarēt vienā piegājienā.

Saņemiet noderīgu pieredzi un jaunas prasmes!

Vieta
Vieta

„Autosportas LT”, Graičiūno g. 20, Viļņa

Ilgums
Ilgums

15 minūtes ar instruktāžu (10 minūšu brauciens)

Dāvana veltīta
Dāvana veltīta

1 persona

Reģistrācija
Reģistrācija

Pakalpojuma sniedzēja informācija tiks parādīta iegādājoties dāvanu

Dāvanas derīguma termiņš
Dāvanas derīguma termiņš

12 mēneši

Cita svarīga informācija
Cita svarīga informācija

Pakalpojums nav pieejams ziemas periodā, ja ir sniega vai ledu kārta. Pakalpojums ir pieejams sestdienās un svētdienās 11:00 -18:00, iepriekš saskaņojot ar pakalpojumu sniedzēju precīzu laiku. Pakalpojums tiek nodrošināts, savācot vismaz 5 cilvēku grupu. Nepieciešama B kategorijas vadītāja apliecība. Ja dalībnieks neievēro instruktora norādījumus, apdraud sevi un citus, partnerim ir tiesības pārtraukt apmācības.

Apģērbs
Apģērbs

Ērts, kustību neierobežojošs apģērbs

Jautājumi un atbildes

Šeit Jūs varat uzdot savu jautājumu

Jautājums:
Kādā valodā notiek instruktāža?
Ingūna
|
2020-08-10
Atbilde:
Labdien, instruktāža notiek angļu un/vai krievu valodā. Veicot pakalpojuma rezervāciju varat informēt pakalpojuma sniedzēju par vēlamo instruktāžas valodu.
Administrators
Vai šī informācija bija Jums noderīga? (2)

Jums varētu interesēt

VĒRTĒJUMI

Īsti klienti. Īsta pieredze. Īstas atsauksmes.

Dāvanu iepakojums Maisiņi, aploksnes, kastes
Visām mūsu dāvanu sortimentam mēs piedāvājam plašu, krāsainu iepakojumu izvēli, kas dāvanai piešķirs īpašu pieskārienu un ekskluzivitāti. Jūs varat izvēlēties no plaša krāsu, formu un faktūru diapazona. Jūs varat iesaiņot dāvanu kartes, dāvanu komplektus vai elektroniskās dāvanu kartes.
E-dāvanu karte Izvēlieties elektroniskās dāvanu kartes dizainu pats!
Kad izvēlēsieties un apmaksāsiet e-dāvanu karti, Jums būs iespēja izvēlēties kādu no 8 noformējuma veidiem un ierakstīt apsveikumu tās saņēmējam. Dāvana būs Jūsu e-pastā tikai 1 minūtes laikā! Dotā informācija neattiecas uz T/C un "Lieliska dāvana" nominālām dāvanu kartēm.
Dāvanu čeks
Papīra e-dāvanu karte. Izvēlieties piegādes veidu - ar kurjeru, ar pasta starpniecību vai saņemšanu mūsu "Lieliska dāvana" veikalos. Dotā informācija neattiecas uz T/C dāvanu kartēm.